Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta mirey_is's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.09.2010
    Postari in forum
    613

Vand pompa de san electrica de la primii pasi

Vand pompa de san electrica de la primii pasi in garantie luata la sfarsitul lunii mai si are garantie 2 ani cu certificat eu nu am folosit-o decat 2 luni ca pe urma nu am mai avut laptic e foarte buna m-am descurcat de minune cu ea iti trage tot laptele si nu doare ,pret 90 de ron sunt din iasi .

Floricica Nou Venita ancanaomi's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.05.2010
    Postari in forum
    190
    buna mami, nici fetita mea nu a vrut sa suga si sotul mi-a luat o pompa electrica tot de la Primii Pasi si a dat pe ea 320 lei, dar era defecta, s-a dus sa o schimbe si i-a dat in schimb lapte praf nu au vrut sa ii dea banii si nici alta pompa nu a gasit. Apoi am imprumutat una tot electrica de la o cunostinta, intr-adevar e super pompa electrica si si-a facut treaba foarte bine.

iti doresc spor la vanzare si sa stii ca nu e scumpa deloc

Membru inregistrat la
    27.09.2010
    Postari in forum
    613
    anunt valabil date de contact mirey_zeita@yahoo.com

Membru inregistrat la
    27.09.2010
    Postari in forum
    613
    ------------------------------------------------------------pret 80 de ron anunt valabil -----------------------------------------------------------------------

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari