Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice bobobuh's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.10.2011
    Postari in forum
    554

VAND papusa Incredibila Alice, 89 lei

Papusa Alice stie sa spuna „Mi-e foame”, „Mi-e somn”, „Mi-e frig”, „Unde imi este ursuletul?” „Tu esti cea mai buna mamica din lume”. Cand Papusa Alice vorbeste isi misca gurita si obrajorii, imitand mimica oamenilor. Papusa este imbracata in pantaloni albastri, tricou roz si are caciulita si o bluza cu maneci tot roz. Alice are propria sticluta cu biberon si o farfurie cu lingurita. Papusa are inclusa in pachet si o jucarie din plus ursulet. Papusa Alice functioneaza cu trei baterii tip AA, incluse in pachet. Inaltimea papusii: aprox. 42 cm.

Floricica Nou Venita rauca.iosif's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.05.2010
    Postari in forum
    29
    Buna!Este noua,in cutie????Multumesc frumos!

Membru inregistrat la
    17.10.2011
    Postari in forum
    554
    Am vrut sa-i fac o surpriza fetitei mele, dar, din pacate, nu i-a placut papusa deloc, pe motiv ca nu are par !!! Am desfacut-o din cutie, de voie de nevoie a bagat-o cateva zile in seama si de atunci nu s-a mai uitat la ea. Are totul ca nou, nu e mazgalita, dezmembrata sau alte hibe ascunse. Dar... nu are cutie.

Membru inregistrat la
    17.10.2011
    Postari in forum
    554
    am adaugat si poze.....................
    Imagini atasate

Membru inregistrat la
    17.10.2011
    Postari in forum
    554
    anuntul este actual...............................................

Membru inregistrat la
    17.10.2011
    Postari in forum
    554
    REDUCERE !!! numai 49 lei , pt ca nu-si misca fata cand vorbeste

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari