Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta dobre_claudia's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.06.2008
    Postari in forum
    646

vand papusa Alice noua la jumatate de pret

am primit-o cadou....si mai avem una
    este noua, in ambalaj
    o dam la 70 ron, in magazin este 140 ron
    potrivita de cadou

papusi , PAPUSA ALICE DANSEAZA
    detalii la dobre_claudia@yahoo.com

Floricica Nou Venita andrea84's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.11.2010
    Postari in forum
    187
    ce curaj mai ai sa vinzi haine,cand tu mie mi-ai vandut 2perechi de blugi de gravida si au fost intr-o stare deplorabila,pur si simplu ti-ai batut joc de mine si ca sa fii complet nes.....nici macar la telefon sau pe messenger nu ai mai raspuns si la acei bani(70ron)ambele perechi care nici macar prin curte nu-i pute-am imbraca......
    pt asta te voi baga in lista fetelor foarte serioase ca sa stie cine cumpara ce fel de persoana esti si sa-si nu ia tzeapa care mi-am luato eu.....sa ai sarbatori fericite dupa suflet!

Floricica Debutanta dobre_claudia's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.06.2008
    Postari in forum
    646
    multumesc andreea...esti prima nemultumita dintre cele carora le-am vandut hainute, insa nu erau nici pe departe asa cum spui tu
    nu erau noi, insa nu erau tociti...
    daca vrei sa faci rau unei persoane...este foarte usor sa arunci vorbe urate
    eu nu as face asa in locul tau

Floricica Nou Venita andrea84's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.11.2010
    Postari in forum
    187
    vrei sa atasez poze cu acei pantaloni?vb urate nu arunc la nimeni fara motiv,cum crezi ca mi-a fost mie cand am vazut ce ai putut sa-mi trimiti?!
    ar trebui sa tii trimit inapoi dupa atata timp,caci nici macar 1data nu iam luat si la prima clienta nemultumita...cauta pe BEBELUSUL si ai sa vezi ca nu sunt prima,asa ca....ai avut noroc ca nu stiam cum este in bransa asta de a vinde haine,eram prea naiva dar niciodata nu-i prea tarziu
    si asta o fac ca sa aiba si alte fete grija sa nu fie naive asa cum am fost eu......

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari