Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta ema_mami_printese's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.09.2006
    Postari in forum
    810

Foarte Bine Vand paltonas impecabil,H&M,foarte frumos, unisex, pentru 6-7 ani...va astept!

Va astept!

PALTON GROS, H&M, IMPECABIL, UNISEX, 122-7 ANI, PERSONAL CRED CA MERGE SI DE LA 6 ANI...FOARTE FRUMOS SI CALITATIV...
    DIMENSIUNI: LUNGIME 61-62 CM, MANECA MASURATA DIN UMAR- 38 CM!
    PRET REDUS 35 RON!

Picasa Web Albums - ema peregi - Hainute iubit...Picasa Web Albums - ema peregi - Incaltaminte ...

cristina elena
    Guest
    La 128 nu merge?!
    Masor indata copilul si te anunt

Membru inregistrat la
    24.09.2006
    Postari in forum
    810
    Citat Postat de cristina elena Vezi mesajul
    La 128 nu merge?!
    Masor indata copilul si te anunt
    Sincer nu stiu, fetita mea are 5 ani e mare tare in umeri, e adus din Canada, avem un verisor acolo, e superb si impecabil, captusit, in album ai multe poze cu el, eu zic ca e o investitie excelenta!

cristina elena
    Guest
    Hmm nu stiu ce sa zic, imi place foarte mult si lui Cristi la fel, ne-ar veni dar nu stiu cu maneca. 38 cm are masurat de sus de la umar sau de la cusatura de unde incepe maneca?!
    Croiul e cu 'maneca cazuta' si daca 38 cm ai masurat exact de la cusatura aia ar fi perfect.

Membru inregistrat la
    24.09.2006
    Postari in forum
    810
    Buna Cristina,
    uite am masurat din nou, maneca masurata de la umar are 38 chiar 38,5 cm, pentru siguranta am masurat si de sus de la guler la manseta (poate te ajuta!) are 54- 55 cm totali!Gluga detasabila prinsa in capse!Te gandesti si ma anunti!

cristina elena
    Guest
    Asa mai merge daca de la guler la manseta sunt 54-55 cm ne vine sigur.
    Acu vedem noi cand o primim, daca nu ne vine o vindem mai departe
    Iti dau acum mp.

Membru inregistrat la
    24.09.2006
    Postari in forum
    810
    Citat Postat de cristina elena Vezi mesajul
    Asa mai merge daca de la guler la manseta sunt 54-55 cm ne vine sigur.
    Acu vedem noi cand o primim, daca nu ne vine o vindem mai departe
    Iti dau acum mp.
    Draga mea, sigur vine, am masurat de cateva ori, nu-mi place sa nu fiu exacta, am primit datele tale!Multumesc, luni il pun la posta, te pup!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari