Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita simonabuta's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.03.2013
    Postari in forum
    2

Vand oua de prepelita proaspete, pentru cei mai scumpi pitici!!!

Buna ziua. Numele meu este Simona Buta si, impreuna cu sotul meu, am infiintat o microferma de prepelite. Astfel, oferim spre vanzare oua de prepelita proaspete, carnita de prepelita sa. M-am gandit sa postez si aici, intrucat sunt mama a unui baietel de 1 an si jumatate, si stiu cat de important este sa le oferim puilor nostrii o alimentatie sanatoasa!! Pretul unei caserole cu 24 oua este de 7 lei, iar al unui kg de carnita 35lei. Pentru mai multe detalii ma puteti gasi si pe site-ul de prezentare:
    Prepelite, oua prepelita, prepelita crestere. Oualele sunt in permanenta proaspete, ouate de 1 zi maxim 2, prepelitele sunt hranite cu furaje speciale, cumparate de la Institut. O sa si postez cateva retete cu oua si carnita de prepelita, pe care baietelul meu le mananca cu placere.
    Pentru comenzi si mai multe detalii,va las si nr meu de tel :0723528801

Va pup!! Sa aveti o zi frumoasa si multa sanatate copiilor nostrii!!

Floricica Cu Vechime SilviaPopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2009
    Postari in forum
    5.395
    Buna! In tara cum trimiteti ouale? Nu se sparg?

Floricica Nou Venita simonabuta's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.03.2013
    Postari in forum
    2
    Buna seara.Am mai trimis prin posta si au ajuns ok, doar 1 caserola era un pic deranjata, dar outele erau ok. Se mai poate si prin curier...noi le ambalam si intr-o folie cu bule, care le mai protejeaza de lovituri.

Floricica Avansata mamideveve's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.09.2009
    Postari in forum
    1.450
    Este f bun pretul la oua. Am si eu un coleg care se ocupa cu asa ceva si vinde cofragul cu 8 lei

Succes si sa aveti spor la vanzari!

NB!Omleta de oua de prepelita e bestialaaaaa...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari