Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita Hasret's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2014
    Postari in forum
    2

Vand josamicina

Mămici,

Am revenit în tara după o lunga vacanta. Am văzut ca am primit câteva mesaje pentru postul meu anterior referitor la josamicina. Îmi cer scuze ca nu am putut sa răspund în timp util și sa va ajut. În acest moment mai dețin doar 14 pastiluțe cu valabilitate pana în 2018. Prețul pentru ele este de 70 lei cu transport inclus ( posta romana).

Pentru cele care au fost diagnosticate cu ureaplasma, vreau sa va spun ca deși am fost băgată în sperieți ca voi naște înainte de termen, ca nu știu ce alte lucruri rele se vor întâmpla, am nascut la termen un băiețel gras, sanatos și frumos. Ureaplasma, deși am tratat-o în 3 rânduri cu antibiotic, a fost prezenta pana la final. Nu zic sa nu va tratați, doar va sfătuiesc sa aveți incredere în Dumnezeu. Nu va descurajați dacă nu scăpați de ea.

Multa sănătate!

vid
    vid este offline.
    Floricica Nou Venita vid's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2015
    Postari in forum
    2
    Buna ziua. Mai este valabila Josamicina? Multumesc

Floricica Nou Venita Ioana_Mar's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.09.2015
    Postari in forum
    8
    Buna ziua dragi mamici!

Eu am facut tratamentul de doua ori pentru ca nu trecuse de prima oara. O pacatoasa ureaplasma asta.
    Am ramas cu doua cutii de josamicina 500 mg, 12 comprimate per cutie. Daca sunteti interesate aveti emailul meu: ioana.d.marcu@gmail.com.

Toate cele bune si insanatosire grabnica!

Floricica Nou Venita pingu77's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.12.2018
    Postari in forum
    3
    Vând josamicina Iosalide concentratie 1 gram, 12 comprimate.Expiră În Ianuarie 2019 !
    Cele de 1 gram pot fi înjumătățite fără probleme.
    Preț 175 lei.
    Nr. contact: 0786.543.397
    0753.081.900
    Dacă nu răspund, vă rog lăsați mesaj.
    Multă sănătate !

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari