Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita Hasret's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2014
    Postari in forum
    2

Vand Josamicina 500 mg

Dragi mamici,

Sunt la a doua sarcina si...surpriza...iar mi-a iesit pozitiva ureaplasma. De data aceasta "draguta "de ea este rezistenta la Azitromicina , asa ca mi-a fost recomandat sa o tratez cu Josamicina. M-am dat peste cap sa fac rost de ea si, din bunatatea prietenei mele din Spania, am reusit sa achizitionez 2 cutiute.
    Cum nu am nevoie decat de maxim o folie, ofer spre vanzare celelalte folii pentru mamicile care sunt in aceeasi situatie si care nu au posibilitatea sa le achizitioneze din strainatate.

Pretul pentru o folie cu 10 pastilute este de 70 Ron cu transport prin Posta Romana inclus.

Eu am dat 150 Ron pe o cutie cu 20 de comprimate, 500 mg.

Data expirarii este -04-2018.

Multa sanatate si nastere usoara. Sa avem bebei sanatosi si frumosi
    Modificata de littleprincess; 03.12.2014 la 14:02:50.

Floricica Nou Venita ene.allexandra's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2015
    Postari in forum
    2
    Buna,

Eu as avea nevoie de 20 de comprimate. Cum putem proceda?

Floricica Nou Venita andra1009's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2015
    Postari in forum
    1
    Buna ziua,

Mai est de actualitate anuntul?

Multumesc

Floricica Nou Venita nicoleta1985's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.07.2015
    Postari in forum
    2
    Mai am eu ramase cateva cutii, mi-am cumparat mai mult decat era necesar pentru ca se gasesc foarte greu si sunt luate din afara tarii, ca masura de siguranta, in cazul in care nu aveau efect din prima dar au avut efect. Josamicina 500 mg 12 comprimate/cutie, valabilitate ianuarie 2018, pret 150 lei cutia. Numar de contact 0723706467.

Floricica Nou Venita AnghelAlina's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.09.2015
    Postari in forum
    1
    Vand Josamicina 500 mg, 2 cutii a cate 12 pastilute cutia, expira in 2018, abia primite din Italia dar din fericire pt mine eu nu am mai avut nevoie de ele. Pret 75 lei cutia! Pt viitoarele mamici care au nevoie va rog sa imi dati mail pe: anghel_alina88@yahoo.com

Floricica Nou Venita Jordyana's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.11.2015
    Postari in forum
    1
    Buna mamici/viitoare mamici.
    Si eu am aceeasi problema cu ureaplasma si doctora mea mi-a recomandat Josamicina. Dupa lungi si disperate cautari, in final am gasit antibioticul asta in Spania, matusa mea a reusit sa imi trimita mai multe cutii.
    Ofer spre vanzare celelalte cutii. eu am dat 150 lei pe cutie de 500 mg, o cutie cu 20 de comprimate. ma puteti contacta pe adresa de e-mail ioana.gavril28@gmail.com.
    Mentionez ca sunt din Bucuresti.
    Sper sa va fie de folos anuntul meu.

Floricica Nou Venita Ioana_Mar's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.09.2015
    Postari in forum
    8
    Buna ziua viitoare mamicute!

Am avut si eu aceeasi problema dar din fericire, dupa doua ture de luat josamicina (pentru ca nu mi-a trecut din prima), am reusit sa scap :D. Totusi am ramas cu doua cutii pe cap de josamicina. Daca sunteti interesate, o cutie contine 12 pastile si sunt luate din Italia.
    Modificata de Ioana_Mar; 20.12.2015 la 16:36:51.

Floricica Nou Venita Ioana_Mar's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.09.2015
    Postari in forum
    8
    Am dat toate pastilutele. Succes si altor mamici!

Floricica Nou Venita IoanaT85's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.01.2016
    Postari in forum
    1
    Viitoare mamici, daca aveti nevoie de josamicina 500 mg, am o cutie cu 19 pastile...erau 20 dar am mai folosit una. Sunt valabile pana in ianuarie 2019, si le-am procurat din Spania. Ma puteti contacta pe adresa de e-mail: ioana_85ioa@yahoo.com. Sanatate multa !

Floricica Nou Venita nicoleta1985's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.07.2015
    Postari in forum
    2
    Am cateva cutii de Josamicina, ramase dupa incheierea tratamentului meu. Ma puteti gasi la tel 0774592103. Pretul este de 150 lei cutia cu 12 comprimate.

Floricica Nou Venita despina28's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.09.2016
    Postari in forum
    1
    buna,

mai am o cutie de josamicina (12 pastile) si 4 folii a cate 10 pastile de wilprafen (aceeasi substant activa, josamicina). 120 ron cutia, 80 de ron folia wilprafen. email: despina.stoica@gmail.com

Cuvinte cheie pentru acest topic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari