Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita valitza00's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.12.2013
    Postari in forum
    1

Vand Josamicina 500 mg

Vand Josamicina 500 mg,cutia are 20 de comprimate,valabilitate 05/2017.Am cumparat-o din Spania(acolo se numeste Josamina) si mi-a ramas o cutie.Este un antibiotic foarte eficient in tratarea infectiei cu Ureaplasma Urealyticum in timpul sarcinii.O vand la pretul cu care am achizitionat-o si eu, 150 lei.Trimit oriunde in tara cu ramburs,transportul este inclus in pret.

Floricica Nou Venita green_obsess's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.01.2014
    Postari in forum
    1
    buna, sunt Matache Daniela din Bucuresti, sunt insarcinata si sunt interesata de pastile. Cum as putea sa intru in posesia lor?. Este urgent. Multumesc anticipat.

Floricica Nou Venita Monicatanase's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.02.2014
    Postari in forum
    1

Vānd Josamicina

Nu mai este valabil anuntul. Am dat josamicina
    Modificata de Monicatanase; 27.02.2014 la 09:52:31.

Floricica Nou Venita natalia1's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2015
    Postari in forum
    1

josamina

Buna,

Si mie mi-a ramas o cutie de Josamina 500 mg( cumparata din Spania) . Suspensie Josamicina 100 ml, valabila pana in 11.2016 . Daca ii foloseste cuiva , eu am dat 100 lei pt cutie. Astept mesaj. Multumesc.

Floricica Nou Venita Ioana_Mar's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.09.2015
    Postari in forum
    8
    Buna mamici!!

Am ramas si eu cu doua cutii de josamicina in plus. Sunt 12 comprimate intr-o cutie.
    ioana.d.marcu@gmail.com daca sunteti interesate!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari