Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita vdan34's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.09.2008
    Postari in forum
    39
    vand infacol, original, adus din Anglia, cu eticheta farmaciei, usor de administrat, pana la 100 de utilizari, efect garantat.

pret 60 RON.

Floricica Nou Venita kakaka's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2009
    Postari in forum
    1
    As dori sa cumpar 1 bucata Inflacol pentru colici, va rog sa il trimiteti prin posta la adresa: str.Pantelimon, nr.32, et.1, ap.1, orasul Iasi, jud. Iasi, cod: 700082, Cecan Lucia, telefon: 0744513742. Va rog sa trimiteti un mail de confirmare a trimiterii produsului la adresa dude_you_suck@yahoo.com. Va multumesc anticipat!

Floricica Nou Venita adrianm's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.04.2009
    Postari in forum
    10
    Cele mai eficiente tratamente pentru colici sunt Infacol si Colief.Infacolul contine o substanta numita simeticone care este eliminata in totalitate de bebelus iar Colief-ul este o enzima numita lactaza care se produce in mod natural de organismul uman si ajuta la transformarea lactozei din lapte in glucoza si galactoza ca sa poata fi asimilata de bebe.
    Pentru comenzi in Romania sunt 2 websiteuri : http://www.romedic.ro/infacol ; http://www.infacol.go.ro

Floricica Nou Venita ancune's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.06.2009
    Postari in forum
    226
    Eu l-am comandat direct din Anglia si l-am luat la pret mai mic. E drept ca te costa transportul foarte mult, cam 8 lire.
    Mai am doua sticlute ca ne-au trecut colicii, le vand daca sunteti interesati

Floricica Nou Venita adelina bebe's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.09.2009
    Postari in forum
    5
    buna ancune cu cat e sticla de infacol???

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari