Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita desire's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.11.2008
    Postari in forum
    39

Vand hainute si incalaminte fetita

[fetita!]Hainutele si incaltamintea ( 0=-1an, 1-2ani, 2-3ani, 3-4ani ) sunt de calitate, majoritatea aduse din America, sunt putin purtate, de doua sau trei ori. Am salopete, fustite, rochite, bluzite, hainute pentru iarna, sport, petrceri...Am un patut-tarc. Toate le vand ieftin. Merita vazute, nu veti regreta, sunt foarte frumoase, veti cumpara hainute pentru fetita dvs. de invidiat .. Pe linga cele cumparate veti primi multe si gratis (hainute de casa) Telefonul meu este: 0724190307
    Modificata de desire; 10.05.2010 la 20:58:35.

Floricica Novice myky26ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.03.2007
    Postari in forum
    450
    Buna, ti-am trimis sms. Astept raspunsul tau. Multumesc anticipat!

Floricica Nou Venita ilies8520's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.09.2009
    Postari in forum
    18

buna

m-ar interesa hainute pt.2-4 ani imi poti trimite poze?adresa mea este ilies8520@yahoo.com

Floricica Nou Venita oxigen's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.12.2008
    Postari in forum
    59
    Buna.Unde putem vedea hainutele? Ma intereseaza cele de 1-2 ani, poate chiar si 3 anisori.Multumesc

Floricica Nou Venita purple_girl's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.09.2009
    Postari in forum
    51
    unde se pot vedea hainutele ma intereseaza cele de 3-4 ani

Membru inregistrat la
    12.11.2008
    Postari in forum
    39
    Buna oxigen, scuze, dar astazi sunt foarte ocupata, de aceea am raspuns asa tirziu. Eu sunt din Bucuresti, nu poti veni tu la mine sa vezi hainutele, pentru ca sunt multe, ai ce vede. Astept un raspuns de la tine. O zi buna !

Membru inregistrat la
    12.11.2008
    Postari in forum
    39
    Buna adoriana, scuze, dar astazi sunt foarte ocupata, de aceea am raspuns asa tirziu. Eu sunt din Bucuresti, nu poti veni tu la mine sa vezi hainutele, pentru ca sunt multe, ai ce vede. Astept un raspuns de la tine. O zi buna !

Membru inregistrat la
    12.11.2008
    Postari in forum
    39
    Draga mea ary7, sunt foarte ocupata azi, vorbim miine seara. Pacat ca nu esti din Bucuresti sa vezi toate lucrurile, pentru ca sunt multe si foarte frumoase.....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari