Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita margeo99's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.08.2006
    Postari in forum
    61
    Manerul este fix. Spatarul este reglabil in mai multe pozitii. Cos pentru cumparaturi. Bara de protectie a copilului. Copertina pentru protectia impotriva soarelui .culoare portocalie.Claudia 0762621059 pret 250 ron.detalii pe margeo99@yaho.com

Floricica Nou Venita manea florentina's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.04.2009
    Postari in forum
    31
    vand carut BERTONI ,NODEL PICADILLY,SPORT ,SPATAR CU 4 POZITI DE LASARE ,COS CUMPARATURI ,BARA DE PROTECTIE A COPILULUI,COPERTINA PENTRU PROTECTIE INPOTRIVA SOARELUI ,ROTI DUBLE PE SPATE CU FRANA ,ROTI DUBLE FATA,USOR SI PRACTIC DE STRANS ,ESTE NOU CU GARANTIE 2 ANI ,FOLOSIT O SINGURA DATA IN CURTE SI O DATA IN CASA,PRETUL ESTE 200 RON,CULOARE ALBASTRU CU PORTOCALIU.CINE ESTE INTERESAT TELEFON 0726474350 ,SAU ADRESA DE MAIL flory_claudia_06@yahoo.com

Floricica Novice gabrielaban's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.01.2009
    Postari in forum
    348
    acesta este ultimul pret? nu de alta dar nou este 250

Membru inregistrat la
    24.04.2009
    Postari in forum
    31
    da asta este pretul este ca nou daca va intereseazahttp://www.strollers.ro/Carucioare_Sport/Carucior-Sport-Picadilly_343_329_332_codeBER-102311.aspx va arat poze,unul nou pe site este 320ron,asa ca nu am ce sa mai las la el

Floricica Nou Venita karmin's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.07.2005
    Postari in forum
    142
    http://www.probebe.ro/detalii/Carucior-sport-PICADILLY/1580/
    218 lei

Floricica Nou Venita mpaula's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.04.2009
    Postari in forum
    29

Floricica Nou Venita bmihaialex's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.04.2009
    Postari in forum
    11
    NU VEZI CA TOATA LUMEA DA CAUTARE PE GOOGLE SI AFLA CAT ESTE PRETUL, DE CE TE AMBITIONEZI SA NU LASI LA PRET.
    VAD CA PE NICI UN FORUM NU REUSESTI SA-L DAI.
    MAI GANDESTETE LA PRET SI POATE REUSESTI SA-L DAI.

Membru inregistrat la
    24.04.2009
    Postari in forum
    31
    cat este pretul v-am aratat site care vinde acelasi carut cu 320ron,cat vreti sa mai las ?va readuc aminte ca este nou,daca este pretul asa cum spuneti voi 250ron ,nu credeti ca am lasat destul?puneti-va si in situatia mea ca eu pierd niste bani la el ,si nici macar nu la folosit copilul,mai jos de 200 ron nu il dau

Membru inregistrat la
    24.04.2009
    Postari in forum
    31
    nu va mai alarmati ca cel de 218 lei nu este la fel ca cel pe care il am eu de vanzare e total diferit ,daca in tradevar sunteti interesati va trimit poze si atunci o sa vedeti diferenta,eu nu va bag mana in buzunar vreti loati nu asta e ,dar nu mai comentati daca nu stiti ce model este

Membru inregistrat la
    24.04.2009
    Postari in forum
    31
    fetele carutul meu este BERTONI PICADILLY http://www.smartbuy.ro/sbPD_Bertoni-Carucior-Sport-Picadilly_146070# , asa arata carutul,va rog nu il mai confundati cu nodelul celalalt,nodelul celalalt de carucior BERTONI PICADILLY ,este total diferit da ia este si 218 lei,uitativa cu atentie la ele si dupa comentati ,asa ca cred ca am lasat destul

Floricica Nou Venita asoka's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.06.2009
    Postari in forum
    2
    m-am uitat si rasuitat la pozele alea...concluzia sunt perfect identice...diferente de culoare :))

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari