Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ady29's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.01.2009
    Postari in forum
    159
    Carucior Titi Triton 3 in 1,rosu.Compus din:landou,varianta sport si cosulet auto(0-13kg).Accesorii:protectii picioare iarna,husa ploaie.Maner reglabil pe inaltime.Varianta sport si cosuletul sunt reversibile.Husele se pot detasa si spala.Incape in lift.Doar cosuletul auto a fost folosit cinci luni.Stare foarte buna. 550 ron,negociabil.

Moderator Floricica Cu Vechime larisa2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    incape in lift??? al meu nu incapea decat dupa lupte crancene

Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    da intradevar poti sa zici ca pana la urma incapea

Membru inregistrat la
    09.01.2009
    Postari in forum
    159
    Mie mi-a incaput foarte usor.Fara lupte crancene:).Am fost multumita de el.Dar am primit unul doar sport,de vara.Cum nu prea am spatiu in casa,prefer sa-l pastrez pe cel sport.

Floricica Nou Venita elena24bse's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.01.2008
    Postari in forum
    32
    buna seara! ai putea posta si niste poze(una cu el strans sa vad cat de mare este)
    cat mai lasati din pretz? are defectiuni? multumesc astept raspuns

Membru inregistrat la
    09.01.2009
    Postari in forum
    159
    buna seara elena.o sa-ti trimit pe mail,pentru ca am cum sa micsorez pozele mele.din cauza aceasta am pus alte poze.nu are defectiuni.doar landoul a fost folosit cinci luni,dar este in stare foarte buna.acolo o sa vorbim si de pret.

Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    Si eu am fost mai mult decat multumita de el, foarte frumos si ....dar nu stiu cum iti incapea tie in lift, eu d'aia l-a dat, e cu roti mari iar in spate e f lat, ca sa-l bag in lift tb cineva sa tina de usi trase la max si cineva sa-l impinga, si il fortam atat de tare incat de cateva ori m-am trezit ca-i cadea roata, atat trasesem de ea

Membru inregistrat la
    09.01.2009
    Postari in forum
    159
    Este lat la rotile din spate,dar acea teava dintre roti se poate modifica.Eu nu ma chinui deloc sa-l bag in lift.Firma de la care l-am luat m-a invatat ce sa fac.

Membru inregistrat la
    09.01.2009
    Postari in forum
    159
    Trebuie,intotdeauna,cand cumperi caruciorul,sa te gandesti la lift.Daca stai la bloc....:)Eu asa am facut.Daca stii sa pui o intrebare ti se da si un raspuns.

Membru inregistrat la
    09.01.2009
    Postari in forum
    159
    Vandut.

Floricica Nou Venita balta ecaterina's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.02.2009
    Postari in forum
    1
    Ma intereseaza caruciorul tau.Eu sunt insarcinata in luna a opta si de ceva timp, chiar de cand am aflat ca sunt insarcinata, intru mereu pe internet si ma uit la acest carucior.Imi place foarte mult, dar sotul meu imi tot spune ca este prea scump pentru noi, asa ca am fost foarete fericita cand am citit anuntul tau.Te rog sa ma suni la nr. de tel 0788476772 sau 0722409150.Astept cu nerabdare telefonul tau. Multumesc mult

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari