Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta anamaria_ratiu's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.11.2008
    Postari in forum
    665
    Caruciorul este bleumarin cu alb, stare exceptionala si are landou cu salteluta antisufocare + car Kitt asa incat bebelusul poate fi transportat sigur si comfortabil pana la 6-7 luni, scaun sport, scaun de masina Huggy,gentuta cu salteluta de schimbat bebe, husa ploaie, plasa tantari, umbrela.
    PRET 2000 RON negociabil.
    Are garantie 2 ani.

Poze gasiti in album si detalii puteti cere pe adresa de email:anamaria.ratiu@yahoo.com

Floricica Nou Venita korria13's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.02.2009
    Postari in forum
    5
    2000 de ron?
    pai gasesc nou la 500 ron
    e placat cu aur?

Membru inregistrat la
    21.11.2008
    Postari in forum
    665
    Nu draga mea , nu este "placat cu aur" cum spui tu peiorativ, in primul rand : nu e nimeni obligat sa cumpere si in al doilea rand ar trebui sa verifici informatia inainte de a-ti expune parerea si sa verifici pretul lui ca nou raportat la utilitatea sa.

Regret ca a trebuit sa apelez la o astfel de exprimare dar chiar nu mi se pare ca ai avut o abordare adecvata.

Floricica Nou Venita florycika's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2009
    Postari in forum
    15
    POZE?

Membru inregistrat la
    21.11.2008
    Postari in forum
    665
    Da-mi o adresa de email sau daca uite mess-ul si email-ul meu : anamaria.ratiu@yahoo.com

Floricica Nou Venita draggos79's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2009
    Postari in forum
    1
    sunt interesat. De asemenea, doresc sa stiu care este ultimul pret la care sunteti dispusa sa il vindeti.

Am drum in weekend in zona.
    Daca este de actualitate anuntul si aveti posibilitatea, va rog sa imi dati un mesaj pe adresa: dragos.mindreci@yahoo.com

multumesc anticipat!

Membru inregistrat la
    21.11.2008
    Postari in forum
    665
    Buna ,

V-am trimis un email ieri ,l-ati primit?
    Adresa mea este anamaria.ratiu@yahoo.com

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari