Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ana303maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.08.2008
    Postari in forum
    6
    Suspensie pe toate rotile,flexibil si usor de manevrat,roata dubla pe fata si simple pe spate,blocaj/pivotare a rotilor pe fata,frana a rotilor pe spate,ham de siguranta in 5 puncte,spatar reglabil in 3 trepte,masa detasabila,inchidere centralizata cu ajutorul unui buton situat pe maner,se pliaza pt depozitare. Culoare:gri cu verde. Se foloseste de la 0-48luni. Noi nu l-am folosit decat de cateva ori si doar pana cand bebe a facut 2 luni. L-am luat la restaurant la o nunta si la un botez ca bebe sa poata dormi, insa cand vroiam sa mergem la plimbare prin parc, nu vroia absolut deloc sa stea. El dormea numai pe burta, cum se poate vedea si in poza si nu era incantat de nici un carucior (am mai incercat si altele). Acest carucior a fost singurul in care a acceptat sa doarma. Cand s-a mai marit, dupa 2 luni, nu a mai stat deloc, doar in sling si marsupiu. Noi am dat pe el 450 ron. Permit o usoara negociere.

Membru inregistrat la
    30.08.2008
    Postari in forum
    6
    Am uitat sa adaug ca-l dam cu 150 ron si am adaugat o poza cu caruciorul in album.

Membru inregistrat la
    30.08.2008
    Postari in forum
    6
    up!

Membru inregistrat la
    30.08.2008
    Postari in forum
    6
    Vandut!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari