Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita daniela_alupoai's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.01.2006
    Postari in forum
    20
    Caruciorul este putin folosit, l-am plimbat mai mult prin casa (doar landoul); fetita mea nu mai vrea sa stea decat in brate sau in marsupiu. . . Detalii:

carucior recomandat bebelusilor cu varsta cuprinsa intre 0 - 3 ani. Caracteristici:

manere reglabile pe 8 pozitii diferite. Landou pentru primele 6 luni de viata ale bebelusului. Spatarul partii sport a caruciorului este detasabil total, lucru care face ca greutatea caruciorului sport, inchis, sa scada cu 1,2 kg. Contine copertina vara/iarna, sac picioare, aparatoare ploaie si cos cumparaturi detasabile. Geanta pentru transportul produselor pentru bebelusi. Scaun auto cosulet synthesis ideal pentru 0-13 kg. Scaunul auto se pozitioneaza cu spatele catre directia de mers a autovehicolului. Scaunul auto se prinde cu centura de siguranta a masinii. Dimensiuni fotoliu auto cosulet: 67 x 45 x 56 cm. Greutate fotoliu auto 3,2 kg. Dimensiuni landou: 82 x 46 x 65 cm. Greutate landou: 4,3 kg. Dimensiuni parte sport a caruciorului (deschis): 91,5 x 51,5 x 105 cm. Dimensiuni parte sport a caruciorului (inchis): 35,5 x 51,5 x 109 cm. Greutate parte sport a caruciorului: 7,5 kg. Pret de nou: aprox. 1500 lei

noi il vindem cu 1300 lei

Membru inregistrat la
    29.01.2006
    Postari in forum
    20
    Am uitat sa specific ca pretul este negociabil si pentru mai multe detalii va rog sa imi scrieti pe mail: daniela_alupoai@yahoo. Com

Membru inregistrat la
    29.01.2006
    Postari in forum
    20
    Scadem pretul la 1100 ron

Membru inregistrat la
    29.01.2006
    Postari in forum
    20

Membru inregistrat la
    29.01.2006
    Postari in forum
    20
    Nu vrea nimeni? ? ? Propuneti voi un pret pt tot ansambul (landou, scaunel masina si varianta sport)!

Membru inregistrat la
    29.01.2006
    Postari in forum
    20
    Nu vrea nimeni? ? ? Propuneti voi un pret pt tot ansambul (landou, scaunel masina si varianta sport)!

Membru inregistrat la
    29.01.2006
    Postari in forum
    20
    VALABIL...
    PROPUNETI VOI UN PRET!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari