Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita manea florentina's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.04.2009
    Postari in forum
    31
    Buna fetele ,eu am un carcior sport de la bertoni picadilly,este nou folosit de 3 ori stare ca nou,are roti duble fata si spate ,frane pe rotile din spate,reglarea spatarului in 4 poziti,centura in 5 puncete de prindere,cos cumparaturi ,copertina de soare,manere ergonomice,garantie 24 luni, unul nou este 240 ron ,pretul 200ron usor discutabil, culoare albastru cu porttocaliu,cine este interesat sa ma contacteze la tel ;0726474350 sau adresa de mail flory_claudia_06

Floricica Nou Venita varvaradaniela's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.04.2009
    Postari in forum
    17
    o poza ai?de la ce varsta merge folosit,mar interesa..........dar aratami o poza sami fac o idee pu o zi buna

Membru inregistrat la
    24.04.2009
    Postari in forum
    31
    da am poze cu carutul dar te rog intra pe mess,adresa mea este ;flory_claudia_06,acolo iti voi trimite pozele cu caruciorul sau da imi adresa ta de mail sa iti trimit prin mail

Membru inregistrat la
    24.04.2009
    Postari in forum
    31
    de la 0 luni la 3 ani ,este foarte usor de manevrat ,si foarte comod pt bebe

Floricica Debutanta alebia's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.02.2009
    Postari in forum
    859
    vreau eu poze daca mai e valabil a.bia21@yahoo.com

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari