Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita e_ella's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.02.2010
    Postari in forum
    1
    Vand carucior babycare 3 in 1, cu scoica. Avantajul folosirii caruciorului cu scoica este planul perfect drept pe care sta nou nascutul in pozitia landou. Scoica poate fi folosita si ca scaun de masina pt copil pana in 6 luni, dar si ca mijloc de transportat bebe dintr-un loc in altul, atunci cand vrem siguranta nou-nascutului (nu-l putem aseza oriunde). Datorita scoicii, eu nu mi-am invatat copilul sa stea numai in brate:) - avantaj pt mine. Scoica il obisnuieste pe copil cu scaunul de masina. Are rotile duble pivotante, cu sistem de franare. Manerul este reversibil. Copilul poate fi asezat cu fata spre mama, cand este mic (asa indica psihologii, pt un mai bun contact intre cei doi), sau cu fata spre sensul de mers cand mai creste putin, spre a-i satisface curiozitatea. Spatarul este reglabil in 3 trepte:tip landou, 45 grade si 90 grade. Este prevazut cu husa de iarna. Suportul pt picioare este in 2 trepte. Are cos de cumparaturi. Contact:0746182080

Floricica Nou Venita kkarmen's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2009
    Postari in forum
    158
    Nu vindeti separat scoica?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari