Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice ancutza_47's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.04.2009
    Postari in forum
    344
    Poze reale pe id ancutza_47 pret 450 ron e identic cu cel din poza doar ca e albastru deschis cu albastru inchis http://www. Aresromania. Ro/21-carucior-cu-landou-portocaliu-cu-verde. Html
    apartoarea de ploaie am cumparat-o separat nefiind inclusa in pretul carutului

carucior landou cu portbebe detasabil, cu conversie in carucior sport. Pentru noul model t 333 fkc am facut unele modificari importante necesare confortului copilului dvs:

- suportul pentru picioare a fost modificat astfel incat copilul sa aiba o pozitie mai comoda a picioarelor

- pe langa suportul pentru picioare , am pus o noua piesa importanta pentru protectia copilului cand acesta este asezat in pozitie orizontala - aparatoarea pentru picioare - astfel pentru copii mici care trebuie sa stea in pozitie orizontala, in locul suportului pentru mâini se va monta aparatoarea pentru picioare care pe langa faptul ca ofera un spatiu mai mare pentru picioare, si protejeaza copilul. Peste acesta se poate pune cu usurinta acoperitoarea pentru picioare in zilele reci protejând copilul de frig. - noul material impermeabil ofera cu siguranta o protectie impotriva vantului si ploii. În concordanță cu slognul nostru pentru o viaȚa mai bunĂ, în mod constant am încercat să îmbunătățim produsele destinate copiilor prin supunerea lor unor teste de durabilitate, siguranță și confort. Astfel pentru a asigura durabilitatea am folosit materiale rezistente la factorii externi:

- cadrul metalic din material antioxidant

- materialul textil impermeabil pe timp ploios si totodată astfel conceput atfel încât să păstreze căldura pe timp de iarnă și să lase aerul să circule pentru a evita transpirația , pe timp de vară

siguranȚa am asigurat-o prin sistemul de centuri cu prindere în cinci puncte ceea ce face imposibilă căderea copilului din cărucior

confortul este dat de mai multe elemente gandite special pentru dvs și copilul dvs:

- sistemul de suspensii pe fiecare roată ce împiedică zdruncinarea copilului

- mănerul cu protecție termică pentru părinte, asfel încât iarna nu vă vor îngheța degetele pe mânerul căruciorului

- mânerul este totodată bidirecțional și reglabil în înălțime. Faptul că este bidirecțional vă permite să plimbați copilul cu fata spre dvs în cazul în care vrea să vă vadă tot timpul , sau cu spatele spre dvs, în acest din urmă caz , dvs îl puteți supraveghea prin fereastra din material transparent, lăsată în capotină. Landoul este unul dintre cele mai utile elemente ale căruciorului în primele luni de viață. El este detașabil ceea ce va dă posibilitatea să îl folositi separat de cărucior, pentru a transporta copilul în locuri în care nu aveți acces cu căruciorul. El poate fi folosit și pe post de pat în casă sau în mașină pentru a da posibilitatea copilului să se odihnească în poziție orizontală în cazul în care scaunul de masină nu-i este comod. Dimensiuni landou: 63/35/15. Pe măsură ce copilul dvs crește ți nu mai trebuie să stea în poziție orizontală tot timpul, căruciorul se poate transforma ușor și rapid în cărucior sport prin scoaterea landoului și punerea barei de protecție. Spătarul scaunului se poate ajusta avănd 3 poziții, totodată și suportul pentru picioare este reglabil. Căruciorul are roti din cauciuc expandat , 1 pereche cu diametru mare si blocatori, 1 pereche dubla- multidirectionala( pivotante). Roțile pivotante vă vor da posibilitatea să manevrați ușor căruciorul în momentul în care doriți să schimbați direcția de mers. Dimensiunea caruciorului pliat: 85cm/34cm/65cm. Dimensiunea caruciorului montat: 95cm/65cm/100cm. Greutatea: 18 kg. Pe lângă coșul de cumpărături situat sub cărucior, ne-am gândit la o soluție mai la îndemâna părintelui pentru a păstra lucrușoarele necesare pentru copil. Astfel am echipat căruciorul cu o geantă utilă cu un design plăcut

În speranța că viața dvs se va îmbunătății prin achizitionarea acestui produs ares, compania noastră vă mulțumește pentru alegerea făcută și este deschisă permanent sugestilor și ideilor dvs, pentru imbunătățirea produselor noastre

vă dorim o viaȚĂ mai bunĂ

Membru inregistrat la
    17.04.2009
    Postari in forum
    344
    [bebelus]

Membru inregistrat la
    17.04.2009
    Postari in forum
    344
    [bebelus]

Membru inregistrat la
    17.04.2009
    Postari in forum
    344
    [bebelus]

Membru inregistrat la
    17.04.2009
    Postari in forum
    344
    [bebelus]

Membru inregistrat la
    17.04.2009
    Postari in forum
    344
    [bebelus]

Floricica Nou Venita daniela_alupoai's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.01.2006
    Postari in forum
    20
    PRETUL DE NOU E 500 RON...NU FACETI O REDUCERE?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari