Ultimele discutii din forum
    claudia73
    Guest
    Vand Balansoar Electronic, de la firma GRACO, culoare dominanta turcoaz, dimensiuni 83x67x100 cm.
    Poate fi utilizat de la nou-nascut si pana la 13 kg.
    Caracteristici: panou de comanda pentru muzica, volum si temporizator, melodii diferite, 3 pozitii de reglare a spatarului, 6 viteze de leganare, tavita de joaca pentru copil care include figurine de plastic, suport cu ursuleti de plus.
    Husa scaunului si tavita de joaca usor de inlaturat si curatat. Se folosesc 3 baterii alcaline, rezistente pana la 200 ore de leganare. Este pliabil.
    Pretul de nou este aprox.700 lei, eu m-am gandit la 500 lei si suport si taxele de expediere.

Floricica Senior robynely's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2008
    Postari in forum
    4.526
    am vazut la carrefour,balansoar electronic de la primii pasi cu 200ron.

Floricica Nou Venita marit's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.01.2009
    Postari in forum
    11
    scuze , nici nu se compara cu cel de la graco

claudia73
    Guest
    Acum, mai in gluma mai in serios, eu vand balansoarul meu nu-s interesata nici sa vand si nici sa cumpar balansoarul de la carrefour.

Floricica Nou Venita carmensz's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.06.2008
    Postari in forum
    119
    As putea vedea niste poze cu leaganul te rog?
    mydulcica@yahoo.com

Floricica Avansata kamkrys75's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.02.2008
    Postari in forum
    2.414
    wow da ai zis o....

claudia73
    Guest
    Ok, trimit pe mail fotografii.

Floricica Nou Venita vramulet's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.03.2009
    Postari in forum
    1

Eu am avut balansoar la fetita de cand s=a nascut si mi-a fost foarte util, mai ales ca teo a fost cam nazdravana si nu prea m-a lasat linistita nicio clipa pana la 1 an. Cand o asezam in balansoar se linistea si apoi mai si adoarmea, timp in care eu ma odihneam sau mai faceam ceva treaba. Deci mamicilor va sfatuiesc sa ii cumparati bebelusului vostru mai ales daca observati ca nu este chiar asa de cumintel cum ati crezut. Pupici tuturor!

claudia73
    Guest
    Scadem pretul (ca s-aduna praf pe el ) - 400 lei (Ron).

claudia73
    Guest
    Valabil.

claudia73
    Guest
    Reducem pretul: 400 lei.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari