Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata anca81zk's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2008
    Postari in forum
    1.571

Vand 2 carucioare aduse din Germania

Vand doua carucioare, unul Teutonia, albastru inchis cu landou, (am la el si un sac albastru inchis din blanitza de miel care il vind separat sau impreuna cu caruciorul), maner rabatabil fata-spate, are si umbreluta de soare, are roti din cauciuc foarte bune pentru iarna, caruciorul este foarte stabil!
    Celalalt carucior este de la firma ABC, are un design foarte frumos, este portocaliu cu albastru, manerul este rabatabil fata-spate, are cos mare.
    Pentru mai multe informatii ma putetzi contacta pe mailul florin_anca2006@yahoo.com
    Vand carucioarele pentru ca o sa ne mutam din Romania peste citeva saptamini ca altfel le mai foloseam cu mult drag. Preturile sint convenabile!

Moderator Floricica Debutanta gabryoleta's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    706
    te rog sa pui poze cu ele si sa spui si preturile. multumesc

Membru inregistrat la
    16.04.2008
    Postari in forum
    1.571
    Am reusit sa pun si poze, imi pare rau ca nu am mai multe pentru ca doar azi m-am hotarit sa le vind si nici nu le am acasa...
    Pretul pentru caruciorul Teutonia cu Landou, cu spatar care se ridica atunci cind nu se mai foloseste landoul este de 150 RON negociabil
    Pretul pentru caruciorul ABC Design este de 100 RON, negociabil
    Modificata de anca81zk; 28.01.2011 la 21:05:05.

Membru inregistrat la
    16.04.2008
    Postari in forum
    1.571
    Astept cu interes intrebari sau alte nelamuriri legate de produsele oferite de mine
    Modificata de anca81zk; 28.01.2011 la 21:06:18.

Floricica Nou Venita cami3110's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.02.2011
    Postari in forum
    2
    pretul caruciorului teutonia include si husa pentru iarna?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari