Ultimele discutii din forum
    sabineta
    Guest
    Asa arata patul

In Romania se vinde cu 16 mil, eu il dau cu 11 milioane.

De preferat ar fi cumparatorul sa fie din Bucuresti sau, daca e din provincie, sa poata sa vina sa-l ia de la mine de acasa.

Am comandat doua, pt mine si inca o prietena, dar ea s-a razgandit, si nu am ce face cu doua patuturi la fel.

Saptamana viitoare le voi primi, dar as vrea sa am deja cumparatorul pana cand ajung.

sabineta
    Guest
    URGENT

sabineta
    Guest
    5 milioane reducere fata de pretul de magazin

sabineta
    Guest
    Il puteti vedea/ testa in carrefour, unde este peste 18 mil.

sabineta
    Guest
    Valabil

Floricica Debutanta michelle2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2008
    Postari in forum
    691
    De ce nu-l returnati la magazin? Sau il refuzati in momentul livrarii, stiu sigur ca se poate, nu va costa nimic, mai ales daca opriti unul din patuturi.
    Mi se pare o pierdere destul de mare - 5 mil!?

sabineta
    Guest
    Nu le-am cumparat din Romania. Cum as fi putut? Vor trece probabil ani pana cand din magazinele de aici voi putea cumpara produse la aceleasi preturi ca la cele din strainatate.

Oricum, patutul despre care vorbeam la deschiderea acestui topic s-a vandut rapid, asa ca am mai comandat inca o serie Din aceasta a doua serie vand acum, si pentru fetite, si pentru baieti.

sabineta
    Guest
    valabil in continuare

sabineta
    Guest
    Inca mai am paturi - masina

sabineta
    Guest
    valabil

sabineta
    Guest

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari