Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice myky26ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.03.2007
    Postari in forum
    450

Foarte Bine Urgent-laterale patut-fisher price

Vand laterale patut, stare foarte buna, 353/ 28 cm= 40 lei ( fisher price)
    Imagini atasate

Membru inregistrat la
    28.03.2007
    Postari in forum
    450
    Anuntul este inca valabil .Pret usor negociabil!

Membru inregistrat la
    28.03.2007
    Postari in forum
    450
    ..........................anunt valabil!....................

Floricica Novice bmel's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.07.2009
    Postari in forum
    460
    Sunt interesata. Care ar fi ultimul pret? doar o singura bucata aveti? ma refer sa am si de rezerva cat asta e spalata.

Membru inregistrat la
    28.03.2007
    Postari in forum
    450
    Buna, este o singura bucata lunga de 3 m si 53 cm. Mai am si altele de rezerva daca te intereseaza, dar....puteam vorbi daca vrei pe mess: myky26ro.........te astept!

Membru inregistrat la
    28.03.2007
    Postari in forum
    450
    ..............................VANDUT! subiect inchis!.....................................

Floricica Novice bmel's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.07.2009
    Postari in forum
    460
    asa este! vandut unei fraiere! laterale sunt intro stare jalnica, pacat ca nu pot sa-ti acord calificativ, sunt rupte, folosite la refuz, decolorate, lipsa prinzatoare! ar trebui sa-ti fie rusine! eu am avut incredere, tu m-ai inselat, marfa nu merita nici 5 lei nu 40. oare tu cum te-ai fi simtit daca eu trimiteam gunoi la copilasul tau! lasa ca va sti toata lumea de pe aci cine esti si cum te comporti!

Membru inregistrat la
    28.03.2007
    Postari in forum
    450
    Citat Postat de bmel Vezi mesajul
    asa este! vandut unei fraiere! laterale sunt intro stare jalnica, pacat ca nu pot sa-ti acord calificativ, sunt rupte, folosite la refuz, decolorate, lipsa prinzatoare! ar trebui sa-ti fie rusine! eu am avut incredere, tu m-ai inselat, marfa nu merita nici 5 lei nu 40. oare tu cum te-ai fi simtit daca eu trimiteam gunoi la copilasul tau! lasa ca va sti toata lumea de pe aci cine esti si cum te comporti!
    Nu-mi este absolut deloc rusine cu ceea ce ti-am vandut , fiindca sunt perfect constienta de starea in care ti le-am trimis, adica PERFECTE!Nu sunt rupte, patate, decolorate, si nu lipseste nicio prinzatoare. Dupa cum ti-am spus si pe messenger, n-ai decat sa scrii cat vrei pe forum, fiindca nimic din ce spui nu-i adevarat. Si las-o mai moale cu jignirile si injuriile, fiindca s-ar putea sa ajungi si-n alta parte. Numai bine!

Floricica Nou Venita fflori75's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.09.2009
    Postari in forum
    276
    eu am cumparat foarte multe jucarii si hainute de la myky26ro si am fost mai mult decat multumita. tocmai de aceea sunt o clienta fidela a ei.recomand cu incredere sa cumparati de la ea.
    nu stiu de ce bmel vrea sa-i faca rau.
    sunt atasate poze cu lateralele si se vede foarte bine ca sunt in stare buna.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari