Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita emanuele's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.02.2009
    Postari in forum
    72
    caut de ceva timp cutiuta pt pus servetelele umede in geanta.mica, nu din astea normale.stiu ca sunt si firma pampers si nivea dar nu gasesc .poate este cineva care ma poate ajuta cu o idee

Floricica Senior nicolii's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    4.096
    buna .uite eu am gasit niste cutiute din plastic mai multe marimi dar cei drept nu sunt de firma gen ppampers sau nivea la plastice ,am luar 1 pt servetelele de acasa si intra multe ,pe cutie scrie 99 si pt afara am luat o cutie mai mica ,,si sunt si ieftine,pe cea mare am dat 3 lei iar pe cea mica 2 lei..

Membru inregistrat la
    10.02.2009
    Postari in forum
    72
    buna si ms mult pt raspuns.eu caut din alea pt ca am primit mai multe pachete de servetele pampers (din alea subtiri pachetele 19 buc.)si caut anumit pentru asa ceva.m-am uitat si pe site la ei.

Membru inregistrat la
    10.02.2009
    Postari in forum
    72
    m-am uitat pe site la ei nu am vazut ...:( mamici nu aveti idee unde se gasesc?

Floricica Debutanta pinguinu's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.03.2008
    Postari in forum
    836
    sunt cutii la kaufland dar nu pampers ci wickies.mie imi plac foarte mult si miros frumos.sunt si cu cutie dar si fara cele in cutie am impresia ca costa 4,7 ron,asa ceva. uite asa arata.

Membru inregistrat la
    18.03.2008
    Postari in forum
    836
    vad ca esti din suceava,incerca la kaufland si daca nu gasesti iti dau eu una

Floricica Debutanta bebemic81's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2009
    Postari in forum
    925
    Sunt si in Real de la Nivea sau Pampers dar ... sunt greu de scos cand ajungi la fundul cutiei, nu toate servetelele ies unul dupa altul.

Membru inregistrat la
    10.02.2009
    Postari in forum
    72
    nu stiu daca ati inteles...caut cutie pt serv.pampers cutie mica de 19 buc. de 72 am dar ii prea mare pt poseta. multumesc

Membru inregistrat la
    18.03.2008
    Postari in forum
    836
    sincera sa fiu nu am vazut cutie pt pachete mici cum cauti tu.

Membru inregistrat la
    10.02.2009
    Postari in forum
    72
    o sa caut la o prietena si o sa atasez o poza ceva asemanator .

Floricica Novice mony22's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.09.2008
    Postari in forum
    438
    Buna seara, cutie de care spui tu are o cumnata de a mea primita din America. Chiar sunt curioasa daca o sa gasesti. Mi-ar fi si mie utila. O sa urmaresc topicul.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari