Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita adydana's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.02.2009
    Postari in forum
    64
    Eu consider necesar acest topic.
    La punctul 1 rezonez cu mamideveve
    La punctul 2, nu poti fi sigur ca il primeste inapoi si e vorba de timp si bani pierduti
    La punctul 3, nu ai cum sa te asiguri chiar daca ai cere 100 de poze si 100 de detalii tot iei teapa.Eu am cumparat un paltonas de 2 ani pt fetita, am dat 50 ron + 10 ron taxe postale si cand l-am desfacut acasa este tot ros de molii.Cea care a vandut paltonul m-a asigurat ca e impecabil si ca a fost imbracat de 3 ori,iar in poze nu se vede .Dv ce ati fi facut in aceasta situatie ???
    O zi placuta

Floricica Nou Venita lorellayy's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.02.2009
    Postari in forum
    201
    of....mie tot nu-mi vine sa cred ce citesc aici!

Floricica Avansata mamideveve's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.09.2009
    Postari in forum
    1.450
    Cred si constiinta noastra conteaza.Eu personal hainutele le spal inainte de a pune coletul ca ma gandesc cum ar fi sa deschida mamica coletul si sa miroasa nu stiu cum.Sunt si intamplari nefericite din pacate dar aici produsele s-au ridicat de la domiciliul vanzatorului aici e problema!

Floricica Nou Venita krisstall's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.02.2009
    Postari in forum
    214
    si eu va rog sa nu-l inchideti...vreau sa intre si alte mamici care au cumparat de la mine...ma acuza si apoi renunta...dar ma acuza dupa cateva luni.....dupa ce le-a vandut am cautat in anunturile ei mai vechi ,mi-am vazut hainutele acolo...unele rezervate...altele vandute...nu inteleg de ce face asta....stie unde stau,le-a ridicat de la mine...a stat pe canapeaua mea....jur ca nu inteleg nimik

Membru inregistrat la
    06.02.2009
    Postari in forum
    214
    ma ignora...ma acuza si apoi....nu mai inteleg nimik...nu se leaga nimik din ce spui...te contazici singura

Floricica Nou Venita ancune's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.06.2009
    Postari in forum
    226
    mai explic o singura data: in anunt spunea ca vinde toate hainutele copilului ei de la 0-1 an, eu nascusem de 3 sapt asa ca m-am gandit ca mi-ar prinde bine. Mi-a aratat niste poze pe net care erau ok,am fost la ea, era in renovare, mobila era stransa, avea 2 pungi cu haine asezate gramada, nu in ordine. a scos de acolo cateva lucrusoare sa mi le arate, erau ok. am ajuns acasa si am constatat ca erau numai haine micute de 0-3 luni, body si salopetele, o gramada de caciulile, cateva de 6 luni. nu era nimic pt varste mari, nimic gros: pulover, haina, hanorac sau ce a mai spus ea.
    am avut cateva salopete foarte murdate de ceva maro, pete mari care miroseau urat, le-am aruncat direct, niste sosete desperecheate, o salopetica de vara rupta. i-am scris atunci pe forum ca nu prea am avut ce sa aleg din hainutele de la ea, nu a raspuns nimic si a ramas asa. eu nu am pt ce sa imi cer scuze, nu am mintit, nu am vandut din hainele ei, sunt doua persoane care au cumparat de la mine si cred ca pot spune ca hainutele erau f curate, noi, unele chiar cu eticheta. eu spal hainele copilului separat, le calc si nu pun la vanzare ceva ce nu e ok si sincer credeam ca e valabil si la altii.
    I-am dat pretul pe care l-a cerut, nu stiu cum m-am "milogit" asa cum zice ea. Eu nu am creat topicul asta ca sa ma balacaresc doua zile, l-am creat pt a evita situatiile de genul celei descrise de mine, juliasm si cine a mai scris ca nu a primit hainutele
    Cred ca nimeni nu apeleaza la site-ul asta pt ca nu are ce sa faca cu banii, si nu mi se pare corect sa fie oameni care profita. Atat

Moderator Floricica Avansata ana_micu83's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2008
    Postari in forum
    2.189
    Salutare...nici eu nu sunt implicata in nici un fel in povestea asta, dar mai sus tu Acune spui ca vinzi doar hainute cumparate de nasa copiluluii tau, nu? pai atunci de ce vindeai marsupiul de la"krisstal"? de ce atunci cand ti-a urat spor la vanzarea produsului de la ea nu ai ripostat spunand ca obiecul vandut nu este al ei? AICI

O zi buna si nu uitati ca exista un D-zeu!

Floricica Avansata mamideveve's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.09.2009
    Postari in forum
    1.450
    Ancune daca este asa cum spui tu ai incercat sa mergi cu hainutele inapoi la ea acasa, sa discutati omeneste sa ii arati hainutele si sa ii explici ca nu este frumos ceea ce face si sa nu se mai ajunga la acesta situatie
    ?

Membru inregistrat la
    06.02.2009
    Postari in forum
    214
    Asa e EXISTA UN D-ZEU!Asa am zis si eu...ati vazut am dovezi,numai pe ala a luat 40 ron,sau treaba ei,le-a cumparat sa le vanda mai departe,le-a dat dar nu inteleg ce mai vrea si de ce vorbeste aiurea

Floricica Nou Venita flitercorina's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2009
    Postari in forum
    267
    Ma alatur si eu mamicilor care si-au exprimat parerea pe aici....
    Eu hainute la mana a 2a n-am cumparat, dar am mai cumparat cate ceva de pe aici....
    Eu am o parere foarte buna despre "florentinapaula" care este o fata foarte draguta si pe mine chiar m-a ajutat sa cumpar cartile de la Adevarul si pot spune ca i-am ramas datoare...dar ne reglam noi...
    Si despre "gratioasa " va spun numai cuvinte de lauda, este o persoana serioasa si am primit exact ce am cerut...
    Despre o fata din C-ta, alyna choihna care vinde jucarii numai cuvinte bune, adica am cumparat si eu de la ea o jucarie, dar era noua...
    Despre juliadahman numai cuvinte de lauda...
    Despre oanadumi75 numai cuvinte de lauda...
    Cumparati cu incredere de la ele, ca sunt fete serioase...
    Las deschisa lista si o voi completa pe parcurs...

Membru inregistrat la
    06.02.2009
    Postari in forum
    214
    A fost in casa mea...stie unde stau..nu se leaga nimik din ce spune....daca erau asa nu le lua din casa mea...nu e normal asa?au trecut luni bune de atunci.......

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari