Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ancune's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.06.2009
    Postari in forum
    226
    Eu una am cumparat hainute de la mai multe persoane de pe acest forum si am avut parte si de surprize placute dar si de surprize foarte neplacute.

M-am gandit sa creez acest topic pentru ca oricine sa-si poata spune parerea despre un anumit vanzator/cumparator pentru ca macar pe viitor alte persoane sa nu se mai pacaleasca. Deci daca ati primit hainute de proasta calitate, altceva decat ati cerut, daca ati platit si nu ati primit nimic sau daca ati trimis si nu ati primit inca banii...va rog sa mentionati aici

Am sa incep eu:

Pro: juliasm: am cumparat de la ea hainute si jucarii pt copii si haine de dama: IREPROSABILE, curate, frumoase, noi intotdeauna am primit si bonus

Contra: kristall: vinde intr-una pachete de hainute la 100 ron, hainele erau murdare, patate, rupte, costumase desperecheate,miros insuportabil

Floricica Cu Vechime giovy's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    8.062
    ancune ce aiurea.parca nu-mi vine a crede ca o mamica poate face asa ceva.eu nu as vinde ceva si dupa sa ma fac de rusine

Membru inregistrat la
    28.06.2009
    Postari in forum
    226
    si mie mi se pare aiurea, si eu vand hainute dar sunt impecabile
    as vrea sa mai scriu de pomemeca care are haine foarte frumoase si curate

Floricica Cu Vechime annee's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    8.186
    Felicitari pt topic,si eu am facut comanda la o mamica de pe forum si tot am asteptat sa vina comanda dar nu a mai ajuns,sper sa imi aduc aminte cum o cheama .

Membru inregistrat la
    28.06.2009
    Postari in forum
    226
    la5pici cumva?
    eu am facut o comanda la ea acum vreo 2 luni cred, i-am mai scris de cateva ori dar daca a tot zis ca trimite si nu a trimis, am renuntat

Floricica Avansata mamafloricica's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.01.2008
    Postari in forum
    2.206
    am si eu de laudat pe cineva: juliasm
    am luat haine de dama si mi-au placut. am avut si un cadou. la fel s la jucarii. aratau f bine si am primit si o jucarie bonus.
    felicitari, julia!

Floricica Nou Venita krisstall's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.02.2009
    Postari in forum
    214
    Vai cum poti sa vorbesti asa? Ai cumparat hainute de la mine sa le poti vinde mai departe.Ti-am dat hainute ca sa poti imbraca copilul un an......si tu le ai la vanzare.....nu le-ai dat pentru ca sunt prea scumpe,le-am dat aproape de pomana....hainute de firma,unele erau noi,port-bebe....si multe altele.....ai plecat incarcata de la mine...si vorbesti asa...o prietena care a cumparat de la mine a vazut anuntul tau cu hainutele care le ai de la mine la vanzare,toate au fost spalate cu detergent pentru bebe stii foarte bine,le-ai vazut la mine in casa...ai intrat in casa mea si acum vorbesti aiurea si tu mi-ai spus ca sunt ogramada in pretul asta....mi-ar fi rusine...EXISTA UN DUMNEZEU !AI GRIJA!

Membru inregistrat la
    06.02.2009
    Postari in forum
    214
    Vinzi haine impecabile...parca ziceai ca sunt cum sunt...majoritatea sunt de la mine...le-am recunoscut si am martori..dar nu conteaza,nu ma intereseaza minciunile tale,am dat cel putin 15 colete la un mil,copilul nu are nici macar 2 ani,deci de hainute n-am dus lipsa,multe le-am dat noi,sunt mamici care au primit si de 3 ori de la mine....o domnisoara care se ocupa cu ce te ocupi si tu,iei si vinzi mai departe,la fel a zis ca sunt purtate si ca trebuia sa dea poate mai putin sa scoata si ea mai mult pe ele mai departe....mai bine iti cauti de munca ,nu cred ca poti traii din asa ceva si inca ceva eu hainutele copilului nu le-am bagat in clor decat inalbitori speciali pentru copii...asta daca ai gasit vre-o bluzita de casa ceva un pi patata de banana.....POATE ASTA TE-A SUPARAT CA NU AU FOST TOATE NOI!Dar ai vazut poze si apoi le-ai luat din casa mea......ce scuza mai ai?????????

Membru inregistrat la
    06.02.2009
    Postari in forum
    214
    http://www.copilul.ro/forum_hainute_de_toamna_0_6_luni_13220.html

Membru inregistrat la
    06.02.2009
    Postari in forum
    214
    http://s602.photobucket.com/albums/tt104/monici2003/hainute%20toamna%200-6%20luni/?start=40
    http://s602.photobucket.com/albums/tt104/monici2003/3-6%20luni/?action=view&current=DSC00732.jpg
    http://www.copilul.ro/forum_cateva_lucrusoare_0_3_luni_pachet_50_lei_13078.html
    http://www.copilul.ro/forum_vand_marsupiu_nou_25_ron_12957.html
    http://www.copilul.ro/forum_Vand_pachet_hainute_0_3_luni_120_ron_12404.html
    http://www.copilul.ro/forum_Super_oferta_Marsupiu_nou_40_LEI_12508.html
    marsupiu nou...l-a primit....aha vezi...de la cine l-ai primit draguta....de la krisstal?
    ce scrie acolo...pungile alea...cate pungi?nu ti-au ajuns?zice-ai ca nu-ti permiti sa cumperi un body nou nici macar din piata...ti-am dat lucrusoare folosite numai de la Crido....si nu mai fac reclama altora...unde numai un hanorac era 90 lei...nu le-ai vazut in casa?erai cum....?sa nu jignesc...le-am pus amandoua im punga,daca iti aduci aminte...sau si cu memoria stai prost?uite dovada.....in pungile alea...cate sacose ....???ai plecat incarcata..ai avut loc in lift...? sau dai vina pe greutatea pe care o ai.....frumos......sa mai faci asa....mai milogestete si primesti mai multe gratis...sa le poti vinde a doua zi aici in bazar...de ce crezi ca ai vandut numai lucrusoarele mele?pt ca erau patate si rupte si miroseau.....cine mirosea....ele sau tu?.......cele noi nu erau de firma,erau poate din piata,nu am imbracat copilul cu asa ceva....cu ce nu iti permiti tu sa cumperi......uita-te si in avatar sunt nemtesti ...nici nu le-a imbracat copilul...sunt la vanzare...nu am pus poze aici pentru ca nu am timp....dar data viitoare o sa pun si daca mai dau peste una ca tine mai bine le dau de pomana uneia care are nevoie,nu se milogeste pe la usile nimanui ca nu are bani de un body din piata...Te astept la mine,nu mi-am schimbat domiciliul,poate iti ceri scuze....

Membru inregistrat la
    28.06.2009
    Postari in forum
    226
    eu vand haine de la tine? majoritatea hainutelor pe care le am eu sunt de firma ceea ce nu se poate spune despre tine iar daca vrei, punga de la tine o mai am si acum in balcon cu haine in ea, ti-o pot da inapoi

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari