Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita bebesimami's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.04.2013
    Postari in forum
    6

Tricicleta 3 IN 1 Smoby Tipony

Tricicleta are o baza si poate functiona ca si calut / balansoar, are suport de picioare demontabil pentru a putea fi folosita pe post de carucior si pedale pentru copii care deja stiu sa pedaleze deci se poate transforma in tricicleta cu maner, balansoar, tricicleta cu sau fara pedale.
    Atunci cand este fixat suportul pt picioare , roata din fata este blocata , parintele controland directia de mers , cand creste copilul se ataseaza pedalele iar directia este controlata de catre copil .
    Setul contine tricicleta cu pedale, suportul de picioare, baza balansoar (cu sistem de prindere de roti astfel incat odata fixata tricicleta pe baza de balansare , tricicleta nu se rastoarna) si manerul detasabil pentru impins copilul.

Este dotata cu centura de siguranta pentru a preveni accidentele ( in poza centura este pusa in jurul taliei dar se poate pune si pe umeri ).
    Are loc de depozitare sub scaun , este foarte comoda si stabila .

Tricicleta prezinta semne normale de uzura (nu mai are actibildurile , iar manerul este FOARTE PUTIN ruginit dar nu afecteaza cu nimic caci bara este destul de groasa - am pus poze) , NU SE RUPE , METALUL NU ESTE SLABIT DIN CAUZA RUGINEI , ARE VOPSEAUA SARITA SI DOAR ACOLO A RUGINIT .
    Stare generala buna si in stare perfecta de functionare.

Varsta recomandata peste 10 luni
    Noua este cel putin 330 lei
    PRETUL MEU - 60 LEI
    Imagini atasate

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari