Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice pomemeca's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    357

Scaun de masina MAXI COSI PRIORI XP

Scaun de masina MAXI COSI PRIORI XP pentru grupa 1 (de la 9 la 18 Kg, aproximativ de la 9 luni la 4 ani) .

MODEL NOU - ultimul din gama PRIORI

EDITIE LIMITATA – HUSA BUMBAC

Conform ultimelor standardelor europene de siguranta in domeniu R44/04

Recunoscut pentru sistemul de protectie laterala unic (SPS) care amortizeaza socurile oferind copilului o protectie suplimentara la impactul lateral.

Are 4 pozitii confortabile de reglare a spatarului de la verticala la pozitie de somn – se pot ajusta foarte usor.

Dintre cele 3 scaune pe care le-am avut, este CEL MAI BUN PENTRU SOMN. Pozitie super confortabila la somn.

Ar fi trebuit sa-l schimbam de jumatate de an (am depasit varsta), dar nu ne-am indurat, avand pozitia de somn foarte confortabila. Este usor de tras in pozitie de somn, chiar daca copilul a adormit – nici nu simte cand este pozitionat scaunul in pozitie de somn.

Se instaleaza foarte usor in masina, cu prindere in 3 puncte.

Centura de suguranta cu prindere in 5 puncte; foarte usor de ajustat pe inaltime.

Husa este EDITIE LIMITATA – DIN BUMBAC, am facut comanda speciala, cu pret mai mare decat cel de catalog. Husa se poate detasa usor si se poate spala.

Starea tehnica este IMPECABILA.

Husa are in partea stanga la cap o portiune mai decolorata – de la transpiratie

Pret 450 lei ( a costat aprox. 1000 lei)

trail..jpg

Floricica Novice pomemeca's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    357
    Pentru BUCURESTI, PRETUL ESTE ... 400 LEI !!!!!!!!!!!!

Pentru provincie, prețul este 450 lei - cu transport inclus

Citat Postat de pomemeca Vezi mesajul
    Scaun de masina MAXI COSI PRIORI XP pentru grupa 1 (de la 9 la 18 Kg, aproximativ de la 9 luni la 4 ani) .

MODEL NOU - ultimul din gama PRIORI

EDITIE LIMITATA – HUSA BUMBAC

Conform ultimelor standardelor europene de siguranta in domeniu R44/04

Recunoscut pentru sistemul de protectie laterala unic (SPS) care amortizeaza socurile oferind copilului o protectie suplimentara la impactul lateral.

Are 4 pozitii confortabile de reglare a spatarului de la verticala la pozitie de somn – se pot ajusta foarte usor.

Dintre cele 3 scaune pe care le-am avut, este CEL MAI BUN PENTRU SOMN. Pozitie super confortabila la somn.

Ar fi trebuit sa-l schimbam de jumatate de an (am depasit varsta), dar nu ne-am indurat, avand pozitia de somn foarte confortabila. Este usor de tras in pozitie de somn, chiar daca copilul a adormit – nici nu simte cand este pozitionat scaunul in pozitie de somn.

Se instaleaza foarte usor in masina, cu prindere in 3 puncte.

Centura de suguranta cu prindere in 5 puncte; foarte usor de ajustat pe inaltime.

Husa este EDITIE LIMITATA – DIN BUMBAC, am facut comanda speciala, cu pret mai mare decat cel de catalog. Husa se poate detasa usor si se poate spala.

Starea tehnica este IMPECABILA.

Husa are in partea stanga la cap o portiune mai decolorata – de la transpiratie

Pret 450 lei ( a costat aprox. 1000 lei)

Atasament 9542

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari