Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice blondeana24's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.11.2008
    Postari in forum
    371

scaun baie Smoby

vand scaun de baita Smoby .30 ron
    Imagini atasate

Floricica Nou Venita roxi16_1999's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.12.2010
    Postari in forum
    8
    ma intereseaza si pe mine scaunelul de baie.in ce stare este.ma refer la ventuzele de prindere.

Membru inregistrat la
    05.11.2008
    Postari in forum
    371
    este in stare f buna. venuze de prindere nu are , nu a avut de cand l am cumpara dar pe noi nu ne a impidedicat , se stabilizeaza cu greutatea copilului.....pe noi ne a tinut ;)

Membru inregistrat la
    05.11.2008
    Postari in forum
    371
    ...........valabil...................

Membru inregistrat la
    27.12.2010
    Postari in forum
    8
    pai daca nu are ventuze nu se misca daca se lasa copilu pe spate sau se da in laterala?al meu bebe e tare dinamic si nu prea sta locului de aia intreb.

Membru inregistrat la
    05.11.2008
    Postari in forum
    371
    atata timp cat copilul este supravegheat nu are ce sa pateasca, eu una nu am avut pb deloc cu el si la fel, se foia si se intorcea in toate partile acum eu ns cum ar fii fost sa aibe si venuze ca noi asa l am cumparat de la un hipermarket dar din cluj si nu ne am mai dus inapoi cu el, l am folosit si nu a cazut niciodata copilul din el. si ca si pret am dat 80 ron acum 2 ani .....de aia il si dau la 30 ca este incomplet sa zicem , dar nu ii afecteaza cu nimic functionalitatea ......(eu ca si siguranta am pus un pres antiderapant sub el )si a stat bine mersi pana pe la 9 luni(mai mult nu a mai vrut el)

Membru inregistrat la
    05.11.2008
    Postari in forum
    371
    dar cat timp are baietelul tau? ca mai am de vanzare un sezlong de baie , acela e cu ventuze si la fel de practic ,numai ca este pt bebei mai miculuti, pana in 7-8 luni sa zicem,daca vrei iti trimit poza p mail sau p mess. blondeana24 si daca e vb mai multe asa

Membru inregistrat la
    27.12.2010
    Postari in forum
    8
    are deja 7 luni si o saptamana

Membru inregistrat la
    05.11.2008
    Postari in forum
    371
    pai daca e asa de maricel cred ca mai indicat ar fii un covoras de cada, zic din experienta proprie ca stef al meu dupa 8 luni nu a mai stat deloc in niciun scaun.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari