Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata anacristea's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    reduceri asda

15% comision, 20 ron/kg transport!

Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    dau comanda asta pana intr-o ora!cine e interesat sa imi dea comanda cat mai repede!

Floricica Avansata madeline's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.11.2008
    Postari in forum
    2.308
    nu merge link-ul

Floricica Nou Venita mayusha's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.04.2009
    Postari in forum
    232
    e cam mult transportul avand in vedere ca Atlassib ia 2 euro pe kg.
    de unde sa stiu cate kg are cutia cu scutece sa pot calcula si eu cat ma ajunge?

http://direct.asda.com/Huggies-Mega-Box---Size-4/002659771,default,pd.html

m-ar mai interesea
    http://direct.asda.com/george/baby-clothes/unisex/3-pack-short-sleeve-bodysuit/GEM1479,default,pd.html

pt 1-1.5 ani un pachet si 1.5-2 ani un set.

http://direct.asda.com/george/baby-clothes/girls/belted-combat-trousers/GEM26775,default,pd.html

pt 1-1.5 ani

http://direct.asda.com/george/baby-clothes/girls/7-pack-bodysuits/GEM23390,default,pd.html

pt 1.5 -2 ani

Cam astea ar fi, as vrea o aproximare la cost si ce garantie am ca le primesc.

Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    comanda asda-merge link-ul

acum merge!
    multam madeleine!

Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    imi pare rau, nu trimit cu atlassib. ei nu preiau de la domiciliu si sa ma car pana la autocar cu pachetele nu e tocmai stilul meu ...plus ca m-ar costa benzina cat nu face !oricum compania mai sus mentionata cere sa platesti 10 kg obligatoriu... Daca nu va convine pretul la care aduc eu produse din uk, va invit sa apelati la serviciile altcuiva.
    Cat despre greutatea produselor de multe ori aceasta este specificata, daca nu , o pot afla sau o putem aproxima.

Membru inregistrat la
    26.04.2009
    Postari in forum
    232
    eu am intrebat, fara suparare pt in acest caz degeaba comand scutecele ..vor ajunge mai scump decat la noi.
    Raman hainutele, as vrea mai multe informatii...cum va platesc avand in vedere ca trimiteti comanda urgent ...si pe cand le primesc, presupun ca hainutele la un loc, cu aproximatie nu vor avea mai mult de 1.5 kg

Floricica Cu Vechime mamicosmi's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.12.2008
    Postari in forum
    6.606
    buna! am ratat ocazia asta...:( dar pentru ca nu am urmarit pana acum rubrica bazar am o intrebare: faci comenzi constant? adica mai avem vreo sansa sa cumparam si noi cate ceva?:D

Floricica Novice salaicristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2009
    Postari in forum
    531
    Buna am intarziat un pic,ac vrea sa te ntreb daca se mai poate comanda scutecele hugies?Daca este si marimea 5 si cam cat mar costa impreuna cu transport cu tot?
    Multumesc mult

Membru inregistrat la
    26.04.2009
    Postari in forum
    232
    asta calculasem si eu la 10 lire cu 15 la suta nu e problema dar daca are cutia pe putin 4 kg mai vine 80 de lei....deci se ajunge pe la 140 de lei.

Floricica Cu Vechime mamicosmi's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.12.2008
    Postari in forum
    6.606
    fetelor ma bag putin in discutie...si usor in afara topicului...
    sunt mai buni huggies decat pampers? ca ma gandeam si eu sa incerc dar n-am gasit decat pachete mari in carrefour si in farmacii nu am gasit deloc...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari