Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta ema_mami_printese's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.09.2006
    Postari in forum
    810

Idee Reducere la toate albumele mele, va astept!

Buna,
    va astept sa imi vizualizati albumele, daca va plac hainutele mele, contactati-ma, va ofer cu mare placere informatii si detalii!
    Va astept cu drag!
    Picasa Web Albums - ema peregi - REDUCERE 15%!...
    Picasa Web Albums - ema peregi - REDUCERE 15 %...
    Picasa Web Albums - ema peregi - REDUCERE LA J...

Floricica Debutanta ema_mami_printese's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.09.2006
    Postari in forum
    810

* JUCARIA ESTE FOLOSITA, STARE BUNA!
    * BONUS PRIMITI UN HOPA MITICA, CHICCO, FACE UN ZGOMOT SPECIFIC ACESTUI TIP DE JUCARIE!
    * Toba muzicala este recomandata bebelusilor si copiilor cu varsta peste 6 luni si reprezinta o jucarie 2 in 1, respectiv toba si jucarie educationala.
    * Toba este dotata cu melodii, sunete de toba, efecte speciale, fiind situata pe una dintre fetele jucariei.
    * Jucaria educationala de asociere este reprezentata de cea de-a doua fata a jucariei prin care se introduc prin asociere 3 forme diferite.
    * Dimensiuni: diametru - 18 cm, inaltime - 16 cm.PRET 70 RON!REDUSA LA 60 RON!

BASCHETI BEN 10,26 ,SUPERBI,16 CM INTERIOR,IMPECABILI,PURTATI DE MAX 3 ORI,ADUSI DIN ITALIA DIN PACATE AU FOST MICI FETITEI MELE!30 RON, REDUSI LA 26 RON!

Fustita mini,Human,impecabila,30,M\L-35 ron.REDUSA LA 30 RON!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari