Ultimele discutii din forum
    stefaniajohansson
    Guest

Produsele Mary Kay

sunt foarte curioasa daca mai foloseste cineva aceste produse..si in ce masura sunteti multumite..am fost la o prezentare si am zis..ok..preturile sunt insa cam umflate..si as vrea sa stiu daca merita sa dai un ban in plus..sau platesc doar numele..

Floricica Cu Vechime annee's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    8.186
    Se gasesc si im Romania aceste produse sau pe net,eu nu am auzit de ele dar sunt curioasa

cristina elena
    Guest
    Am gasit AICI produsele Mary Kay

Floricica Nou Venita tanya11's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    3
    Produsele Mary Kay sunt de o calitate foarte buna si isi merita banii. Cine vrea sa incerce aceste produse imi poate scrie la adresa tania.bordianu@gmail.ro. Le folosesc de 5 ani si nu le-as schimba pentru nimic in lume.

Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    3
    Sorry, am scris gresit adresa, adresa corecta este tania.bordianu@gmail.com,

stefaniajohansson
    Guest
    am revenit cu impresii..am cumparat un fond de ten, am zis ca nu-mi trebuie mai mult pana nu ma dumiresc..nu-mi place cum se simte tenul meu..poate depinde si de la caz la caz, mie, insa nu-mi face bine..
    in schimb am incercat un exfoliant pentru maini..excelent produs!!

Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    3
    Buna Stefania, eu cred ca nu ti-ai ales fondul de ten potrivit (pt ten gras sau uscat), dar imi pare bine ca ti-a placut setul de maini, iti recomand sa incerci si exfoliantul de fata e super.
    Apropo ai un bebelus superb, sa-ti traiasca!

stefaniajohansson
    Guest
    tanya, multumesc frumos

Floricica Nou Venita crismarykay's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2009
    Postari in forum
    1
    Buna, sunt Consultant de Frumusete al Companiei Mary Kay... Produsele sunt de inalta calitate si sunt incantata de ele... Puteti participa la o Ora de frumusete pt testarea produselor. (valabil pt Bucuresti)
    Mai multe informatii pe www.marykay.md
    Tel:0749292731
    Tel:0748388417
    Email:cristicrutoi@yahoo.com

Floricica Nou Venita marykay_iasi's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.01.2010
    Postari in forum
    1
    Buna, sunt consultant de frumusete Mary Kay; produsele sunt foarte bune si merita toti banii.
    Pentru testarea produselor, programati-va la o ora de frumusete(pentru iasi).

email: marykay_iasi@yahoo.com
    tel : 0742699844

Floricica Nou Venita efzozo's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.01.2010
    Postari in forum
    1
    cat de urat.. cum poti da un astfel de reply? :|

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari