Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata scoobylin's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    mami este noua pe forum si a prins modul de trimitere al anunturilor cu poze atasate, asa ca sa fie reclama mai atragatoare.

cum spuneam:

produsele sunt noi sau prea putin folosite

livrare gratuita pentru comenzile de peste 200ron

avem garantie la cateva

plata la primirea coletului

si nu in ultimul rand va trimit la toti un pupic mic

scaun fotoliu

postasul

cosulet -pierre cardin

masa - leagan - pierre cardin

winnie the poo

MASINA DE EPOCA

MAIMUTICA BUCLUCASA

GIRAFA MUZICALA

CENTRU DE ACTIVITATI

PATURICA-COVORAS

TIC TAC

LAPTOP-ROMANA

PIAN - ORGA

CARUSEL FRUMUSEL

ghiozdanul mamicilor

cadita cu suport metalic si masa de infasat

leagan pierre cardin

dino

claudia73
    Guest
    Sorry, nu se vede nik. Iti spuneam ca varianta, dincolo, sa incerci sa pui pozele in albumul personal.

Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    SPER CA AM REUSIT SA LE TRIMIT SA LE VEDETI
    ORICUM MAI AM INCA MULTE PE CARE LE VOI TRIMITE IN CURAND

claudia73
    Guest
    Jucariile sunt demne de....Micul Print. Foarte frumoase si de calitate.

Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    NU PUN CADOURILE DE LA RUDE CA DE SUNT CEVA CEVA - DAR DE 1AN SI 8 LUNI CAT A FACUT IERI PRIMESTE SAPTAMANAL CATE CEVA, CRED CA MAI MULT NI LE CUMPARAM NOUA DECAT LUI DEOARECE NU IL INTERESEAZA DECAT SA CITEASCA CARTI CU ANIMALE SAU NUMERE, SA SCRIE PE TABLITE MAGNETICE, CANTA TOATA ZIUA MELODII DE BEBE PE CARE LE MEMOREAZA FANTASTIC DE REPEDE, NUMARA PANA LA ZECE DE LA 1 AN SI 4 LUNI DE VREO CATEVA ORI PE ZI, FACE DUS BAIE SI BALACEALA LA 2 ORE CA IL INEBUNESTE APA SI SPUMA DE BAIE - DREPT URMARE AVEM IN APARTAMENTUL CU 4 CAMERE JUCARII LA EXPOZITIE IN FIECARE CAMERA PE CARE LE STERGEM DE PRAF PT CA NICI BATERIILE NU LI S-AU CONSUMAT INCA.

claudia73
    Guest
    Cu ce l-ai hranit de are asa progrese ? Mai sunt niste fetite, la fel de dezvoltate intelectual ca baietelul tau, dar el sunt mai mari ca varsta.
    Si Maria le are cu baia, dusul si balaceala. Apa este elementul tuturor bebelusilor/copiilor mici, le aminteste de perioada intrauterina.

Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    NU I-AM DAT DECAT PIEPT VREO SASE LUNI-APOI PIEPT SI SUCURI,SUPICI NATURALE GATITE DE MINE
    DAR AM FACUT ANUL TREI LA PSIHO. IN IASI CU EL IN BURTICA SI APOI AM DAT LICENTA CU EL LA PIEPT - MAI CU SEAMA CA IN MOMENTUL EXAMENULUI DE ANUL TRECU PE 15 IULIE MA ASTEPTA CU TATA-SAU LA USA IN FACULTA. A RELAXAT MULTIMEA CARE MAI AVEA DE SUSTINUT LUCRAREA
    APOI NU I-AM IMPUS NIMIC - NU L-AM FORTAT- I-AM PUS MUZICA DE COPII DE MITITEL, MOTZART FOR BABIES CAND ERA IN CAMERA LUI LA JUCARII, N BAIE STA PANA SE PLICTISESTE SI CAND VREA - AVEM CENTRAL NU SUNT PROBLEME CU APA CALDA, NU SE SPERIE DE NIMIC MAI CU SEAMA CAND I-AM FACUT PREVENERUL SI VARILIXUL ACUM CATEVA LUNI NU PLANGEA CI DOREA SA VADA CE I SE FACE
    CRED CA TINE DE GENA PUTIN DAR IN PRIMUL RAND FILOSOFIA MEA "DA-I COPILULUI LIBERTATEA DE A DESCOPERI LUMEA SINGUR, FII UMBRA LUI NEVAZUTA, ADUNA TENTATIILE DIN CALE INAINTE DE A AJUNGE LA ELE, NU FI PISALOG, NU TE STRESA CA NU ESTE PORTELAN, NU-L SUBESTIMA-COPILUL ESTE SANATOS, CREIERUL ESTE IN PLINA ASCENSIUNE, NEURONII FAC O SUMEDENIE DE SINAPSE, NU PERTURBA MERSUL FIRESC AL LUCRURILOR CU IDEI PE CARE LE-AI DORI TU SA LE FACA-LIBERTATEA DE MISCARE DUCE LA SUCCESE SI PERSONALITATI PUTERNICE. LASA COPILUL SA FIE UNIC IN INTREGUL SAU NU INTERVENI DECAT CU CEEA CE DORESTE EL SA AFLE NU CU TOATE PROSTIILE PE CARE CREZI CA AR TREBUI SA LE STIE.
    O SA TE SURPRINDA SA VEZI CA ASA MICI SI FRAGILI CUM SUNT AU O MINTE BRICI-URMARESTE EVOLUTIA FARA FRICA, IN FELUL ASTA STII SIGUR CA NU VA FI O PERSOANA INHIBATA SI PLICTISITA DE VOI SAU DE TINE CA MAMA CARE STAI CU GURA PE EA-NU E VOIE, NU FA AIA, NU, NU, NU

Floricica Debutanta mihu78's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.06.2008
    Postari in forum
    1.056
    nu se vede nimic[foto][foto][foto]

[imbratisarea]

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari