Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita Mihaela2018's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.03.2018
    Postari in forum
    1

Foarte Bine Produse Lupilu

[IMG]/www.facebook.com/photo.php?fbid=10215747960069213&set=pcb.10215747970309469&type=3&theater[/IMG]
    Buna mamici,
    Am primit kit-ul de testare de la Lidl.Acesta contine Un borcan piure mere si banane, un borcan piure cereale cu fructe, un ulei de corp pentru bebelusi cu musetel, un pachet servetele umede, un pachet scutece marimea 5. Dupa aproape 2 saptamani de testare ma declar multumita de produse. Piticul meu a mancat singur piureul, fara sa fie nevoie sa-i cant. Piureul este bio, fara adaos de zahar. Scutecele au rezistat cu brio toata noaptea. Nu am avut accidente nici dupa rostogolirile matinale.Pielea baiatului meu a ramas uscata si fara iritatii.Uleiul de corp este usor de intins si hidratant. Are un parfum cam puternic din punctul meu de vedere, dar nu irita pielea. Servetelele au un miros placut si sunt umede exact cat trebuie. Recomand #familiasuntemnoi #buzzlupilu @buzzstore @lidl

Floricica Nou Venita alisoniaaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.11.2009
    Postari in forum
    1

Lupilu

Si noi am primit spre testare produsele Lupilu si deja am devenit fani.Ne-au placut foarte mult servetelele umede foarte rezistente si soft, scutecele Lupilu deja le foloseam dinainte de campanie si sunt minunate: sunt subtiri, fara miros de chimicale, nu curg si ofera prospetime funduletului fetitei mele.#buzzlupilu #familiasuntemnoi

Floricica Nou Venita Alexandra.Pascu544's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.04.2018
    Postari in forum
    1

Si noi am primit kit-ul de testare Lupilu si mi-au depasit asteptarile!

Sunt incantata in primul rand de ulei.. Il folosesc si eu si fetita mai mare si va fi permanent in casa noastra. Cat despre servetele umede si scutece, au fost calitative si foarte utile. Am avut emotii sa nu faca bebele vreo iritatie,pentru ca are pielea sensibila dar nu s-a intamplat nimic. Din contra, a fost foarte ok... Borcanasele au tinut fix 4 zile, au fost consumate imediat... absolut delicioase <3
    Multumesc #buzzlupilu #familiasuntemnoi @buzzstore

Floricica Nou Venita mihaigrad's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.04.2018
    Postari in forum
    1
    Sunt tătic si sunt mândru ca pot participa activ in cresterea si ingrijirea fetitei mele de 7 luni.Am avut surpriza placuta sa fiu ales in campania de testare a produselor Lupilu si am ramas placut impresionat de calitatea acestor produse.Scutecele Lupilu sunt foarte bune, fara mirosuri toxice, placute la atingere si cel mai important atuu al lor este ca nu curg si nu irita.La fel de mult mi-au placut șervetelele Lupilu Sensitive, nu au miros, sunt grosute si rezistente, curata foarte bine.Borcanele cu gustari au avut un real succes...s-au terminat in cateva zile, au fost pe gustul piticei la micul dejun.Uleiul de corp Cien are un parfum foarte placut, delicat si ne-a placut ca hidrateaza foarte bine indiferent ca-l folosim inainte ori dupa baie.#buzzlupilu #familiasuntemnoi

Floricica Nou Venita Tatiana.Istrate732's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.06.2015
    Postari in forum
    1
    Si noi am fost norocosi si am primit spre testare buzzkit-ul de la lidl. Acesta contine un borcan piure mere si banane, un borcan piure cereale cu fructe ambele BIO, un ulei de corp pentru bebelusi cu musetel, un pachet servetele umede, un pachet scutece marimea 5. Am ramas placut surprinsa de calitatea produselor Lupilu, dar mai ales a scutecelor, sunt minunate, rezistente la umezeala, pastreaza pielea uscata, nu s-a iritat. Multumesc @Lidl, @Buzzstore #familiasuntemnoi, #buzzlupilu

Floricica Nou Venita Nuben's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.04.2018
    Postari in forum
    1
    Si noi folosim de ceva vreme produse de la Lupilu. La inceput am avut ceva emotii cu scutecele, mi-a fost frica sa nu se irite de la ele, dar nu am avut probleme. Nici nu am simtit ca i-am schimbat marca scutecelor , nu a avut nici o reactie negativa. Imi plac ca sunt mult mai subtiri fata de restul si nu sa vad asa inestetic pe sub haine dar in acelasi timp absorb bine. Servetelele umede sunt mai mari ca dimensiune fata de ce foloseam noi pana acum. dar ma cam enrveaza parfumul lor. La acest aspect le preferam pe cele vechi. Iar cu pireurile din fructe avem o relatie de love and hate: cand ne place, cand nu, cand papam tot, cand ne jucam cu el.

Floricica Nou Venita Madalina.Maria724's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.04.2018
    Postari in forum
    1
    #familiasuntemnoi #buzzlupilu @buzzstore @lidl. [COLOR=#333333][FONT=Verdana]Am primit kit-ul de testare de la Lidl de cateva saptamani si am testat deja toate produsele.Preferatul nostru este uleiul de corp, are un miros discret, intra repede in piele. Piureurile de mere si banane,cereale cu fructe ,au fost consumate din prima zi. Servetele umede inca le mai avem, nu folosim foarte multe. Sunt umede si au un miros placut, Maria nu s-a iritat deloc de la ele. Un pachet de pampers numarul 4, sunt foarte calitative, subtiri, iar cel mai important este ca Maria nu a avut nici un accident de cand le foloseste. Recomand cu drag aceste produse.

Floricica Nou Venita Cristina.Neacsu943's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2018
    Postari in forum
    1
    Salutare. Primit-am si eu coletul celor de la @BUZZStore / @Lidl Romania cu produse #buzzlupilu / #familiasuntemnoi. In primul rand sunt foarte incantata de scutece, de cand le-am primit doar pe astea le-am dat copilului...sunt mai usoare, fine, rezistente, m-au surprins placut ca nu mai folosisem produse Lidl pentru ingrijirea copilului. Multumita sunt si de servetelele umede care desi ocupa o suprafata mai mare sunt si ele mai mari si dintr-un material rezistent, care nu se rupe atunci cand il tragi din punga. Uleiul baby m-a dat pe spate cu mirosul. Mancarea n-am testat-o, ii dam de obicei in vacante si deocamdata nu plecam nicaieri. Sunt produse de calitate pe care le recomand.

Floricica Nou Venita loredana.deea's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.05.2018
    Postari in forum
    1
    Salut

Am testat produsele marca Lupilu in campania #familiasuntemnoi , multumim BUZZStore si Lidl Romania.
    Produsele primite au fost:
    • Un borcan Bio Piure mere și banane de 190 g
    • Un borcan Bio Piure cereale cu fructe de 190 g
    • Un ulei de corp pentru bebeluși cu musețel de la Cien de 300 ml
    • Un pachet de șervețele umede Lupilu 80 bucăți
    • Un pachet de scutece Lupilu mărimea 5, 50 bucăți
    • O husă termo pentru borcănelele Lupilu
    • Un cordon pentru suzeta
    In afara de borcanele cu mancarica ( care nu au fost pe gustul piciului, prefera mancarea solida pe care o poate tine in mana ) am fost incantati de produse, in special de pampersi ( am cumparat si dupa testare un nr mai mic , nr 5 fiind putin larg) nu au miros si bebe se trezeste cu fundul uscat adica fara iritatii. Uleiul Cien Baby miroase minunat ( contine ulei de migdale si extract de musetel organic).
    Servetele umede le folosim la schimbatul scutecului doar in caz de necesitate, la stersul mainilor sau dupa masa(mi-au placut deoarece nu au un miros puternic)
    Prețul lor este accesibil, produsele sunt bune deci vom continua o perioadă să le folosim.

Floricica Nou Venita GeaninaPopescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2018
    Postari in forum
    1
    Buna ziua. Sunt incantata ca tot mai multe persoane au testat pachetul din campania @BUZZStore si @Lidl Romania. Noi personal am fost multumiti de toate produsele. O scurta detaliere: piureurile de fructe sunt foarte gustoase, bebe le-a acceptat, desi el prefera mai mult bucati pe care sa le poata tine in mana; uleiul de corp ne place la nebunie, miroase placut, subtil, lasa pielea foarte catifelata, il folosim impreuna :) ; servetelele si scutecele Lupilu au facut impresie maxima - scutecele absorb foarte bine, chiar si dupa o noapte intreaga, bebe ramane uscat, nu s-a iritat deloc iar servetelele sunt placute la atingere, au un miros fin, si curata bine pielea; am mai primit o husa termo pentru borcanele, o folosim la plecari, iar lantul pentru suzeta il agatam la jucarii, deoarece bebe nu foloseste suzeta :).
    Concluzie: am ramas deja pe marca Lupilu - Lidl, in special servetelele si scutecele. #familiasuntemnoi #buzzlupilu.
    Multumim @BUZZStore si @Lidl Romania pentru oportunitate.
    Imagini atasate

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari