Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita valentiyna's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.08.2013
    Postari in forum
    26

Poate fi sau nu sarcina???

As avea si eu o intrebare,daca am inceput menstruatia pe data de 22/08/13 si in data de 25/08/13 am avut relati fara a ma proteja,as putea fi insacinata,menstruatia am terminato pe data de 26/08/13 va multumesc,

Floricica Novice bmel's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.07.2009
    Postari in forum
    460
    Teoretic nu, practic da deoarece ovulatia poate aparea in oricare zi a ciclului menstrual. Totusi, de regula ea apare in ziua a 14-15-a incepand sa socotim de la prima zi de sangerare (ziua 1). Azi fiind 29 deja, mai dureaza doar 2-3 zile pana testul de sarcina poate identifica o eventuala sarcina (eu zic nedorita dar poate ma insel)
    P.S. Bazarul nu e exact locul potrivit pt acest subiect, incearca sa te duci pe forum, te vor indruma fetele cu siguranta.
    Mult noroc!

Floricica Nou Venita valentiyna's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.08.2013
    Postari in forum
    26
    Iti multumesc mult,pt rapuns,si scuze am postat aici din gresala,,,daca e sa fie o sarcina,va fi bine venita sunt casatorita de 3 anii,iti multumesc inca o data,

Floricica Novice bmel's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.07.2009
    Postari in forum
    460
    Cu mare placere. La cat mai multi ani frumosi!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari