Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita vdan34's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.09.2008
    Postari in forum
    39
    VAnd patut de lemn, cumparat in iunie anul trecut si folosit sporadic. Pana la 2 luni bb a dormit in el apoi ft putin ziua. De la 6 luni n-am mai folosit deloc patutul. Este in stare ft buna, 120/60. Are trei pozitii de reglare pe inaltime a suportului saltelei.

Saltea pentru patut tip sandvis una parte fibra de nuca de cocos, cealalta parte seminte de hrisca.In interior contine spuma poliuretanica in proportie de 60%.Grosimea saltelei este de 9 cm.

Aparatori

Un set de aparatori cu 2 fete, o fata cu bej cu animalute si o fata cu albastru.ARe si cerasaf pe bej.

Un set de aparatori scurte ikea, alb simplu, ft bune cat e bb mic si somiera e sus la primul nivel sau vara cd e ft cald.

Lenjerii: trei lenjerii simple, fara aparatori si aproape nefolosite, doar 2 cearsafuri au fost folosite

patru cearsafuri simple cu elastic ikea, doua pe alb si doua pe albastru.

are margine ikea de protectie pt perioada eruptiei dentare.
    Pret: 200 RON.

mai multe poze aici

http://s363.photobucket.com/albums/oo72/vdan34/Patut %20de%20lemn%20cu%20accesorii/

Moderator Floricica Cu Vechime larisa2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    nu se vad pozele, mai incearca o data

Floricica Debutanta michelle2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2008
    Postari in forum
    691
    patut

foarte frumos si pretul e super!
    spor la vanzare!

Floricica Nou Venita slavuica's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.04.2009
    Postari in forum
    3
    ma intereseaza oferta si ti-am trimis si un mesaj privat. da-mi un semn, te rog

Floricica Nou Venita b_nelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.07.2009
    Postari in forum
    2
    mai este valabil anuntul? daca da, m-ar interesa sa cumpar patutul cu accesoriile. adresa mea de mail este b_nelia@yahoo.com. Astept un msg

Floricica Nou Venita vdan34's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.09.2008
    Postari in forum
    39
    vandut

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari