Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice bmel's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.07.2009
    Postari in forum
    460

Parasim tara deci vindem TOT! alegeti rapid, oferta e valabila doar pana pe 10 octombrie

Albumul nu este complet, o sa tot incarc poze pe parcurs in functie de cum imi va permite timpul. Daca va intereseaza ceva si nu gasiti in album intrebati-ma cu incredere, avem aproape tot ce se poate achizitiona pt bebe ( in afara de swing, scaun de masa si scaun masina categoria 2, astea sunt vandute deja).
    Nu avem chinezarii, absolut tot este de marca, preturile sunt negociabile (cu bun simt) mai ales la achizitii multiple.
    Spor la cautari!

Floricica Novice anielle's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2009
    Postari in forum
    546
    mocheta cu stradutze si cu case cat costa?e mare?ms

Membru inregistrat la
    13.07.2009
    Postari in forum
    460
    :)) chiar mocheta nu m-am gandit s-o vindem.E taiata pe masura camerelor, vad ca sunteti din Bacau, va dati seama cat va costa transportul la un asemenea produs (si greu si voluminos) nemaivorbind ca montatul nu seamana cu punerea unui covor, este prins in 100 de locuri pt a nu aluneca.
    Cautati la Ambient sau Dedeman, Ikea, ce aveti in jur. Se numeste Little Village.Spor la cautat si imi pare foarte rau ca nu v-am putut ajuta.

Floricica Novice alexandraene's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.04.2013
    Postari in forum
    500
    Ce pret are landoul Pierre Cardin?

Membru inregistrat la
    13.07.2009
    Postari in forum
    460
    i-am stabilit un pret simbolic de 20 de ron pentru orice alta achizitie din album sau cadou la o achizitie in val de min.100 ron

Moderator Floricica Senior madalinutzamamy's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.03.2009
    Postari in forum
    3.906
    ne poti da un pret la patutul din lemn? multumesc

Floricica Nou Venita aby_heroes's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2011
    Postari in forum
    15
    Din ce oras esti? ca sa stiu daca imi convine cu transportul

Floricica Avansata pufunos's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.01.2009
    Postari in forum
    1.514
    ce pret are big bobby car ?si calutul chicco? mai sunt disponibile?le rezerv
    Modificata de pufunos; 23.09.2013 la 00:21:35.

Membru inregistrat la
    13.07.2009
    Postari in forum
    460
    dragele mele daca mergeti pe album gasiti toate detaliile si preturile la descrierea pozelor.
    Uite aici
    Bebe Photos by b_mel | Photobucket

Aby suntem din Carei jud. Satu-Mare.
    Pufonos din pacate calutul nu mai este, s-a vandut sambata.:( Big Bobby Carul este inca valabil, 40 ron e pretul

Membru inregistrat la
    13.07.2009
    Postari in forum
    460
    Madalinutza patututl-leganel e 500 ron (am redus de la 600) pretul initial a fost de 1200. Include2 setrui de asternuturi, insemnand plapuma-perna-cearceaf-aparatoare-perdeluta baldechin, unul alb si unul albastru deschis.
    Mai am si un patut normal de lemn tot pe alb, cu 2 nivele si transformabil in patut copil (fara grilaj) dar momentan e rezervat.
    Imagini atasate

Floricica Nou Venita aliginina's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.04.2012
    Postari in forum
    27
    Jucariile din lemn (100 cuburi de lemn, imbraca ursuletul, puzzle cu animale polare si cubul cu activitati) le mai ai pe stoc?Cubul cu activitati este complet? Cat ceri pe toate?

Am vazut ca ai si saniuta. Are hamuri?
    Modificata de aliginina; 23.09.2013 la 13:06:50.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari