Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita dteodorescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.01.2009
    Postari in forum
    175
    Ofer 4 perechi de pantofi, toti din piele si interior si exterior, calitate foarte buna, dar folosite de baietelul meu. As vrea sa le dau la cineva care are intr-adevar nevoie.

Este vorba de:

- o pereche de sandalute crem piele pentru casa, iarna, marimea 21

- o pereche de pantofi toamna, maro, foarte frumosi, chiar deosebiti si in stare foaret buna, marimea 22

- o pereche de pantofi bleumarin, juliti la varf, dar in rest stare buna, marimea 22

- o pereche de sandale albastre/bleumarin, marimea 23

Doresc sa le ofer cuiva din Bucuresti, care poate sa vina sa le preia.

Daca aveti intr-adevar nevoie sau daca aveti cunostinta de persoane care ar avea nevoie, va rog sa veniti sa le luati.

Floricica Nou Venita dteodorescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.01.2009
    Postari in forum
    175

chiar nu are nimeni nevoie? sau nu cunoasteti pe nimeni care ar avea nevoie?

sunt in stare buna, 2 perechi sunt HOKIDE, una este STEIFF (150 lei pret cumparare si sunt in stare foarte buna).
    Daca nu ar fi mici de copilul meu, le-ar incalta in continuare, adica sunt incaltari bune

Floricica Nou Venita flitercorina's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2009
    Postari in forum
    267
    Daca esti dispusa sa le trimiti si prin Post Romana le iau eu ptr o vecina care are un baietel si posibilitati finaciare foarte mici...
    Baietelul meu are 4 ani , dar ptr ea ar fi foarte bune...
    Ai cumva poze cu ele???
    ID meu de mess si adresa de yahoo este aceaasi cu numele ce apare aici...
    Astept un raspuns...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari