Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata scoobylin's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    INCEPEM ACEST SUBIECT PRIN A LE MULTUMI CELOR CARE AU CUMPARAT O PARTE DIN OFERTE - SA SE BUCURE DE PRODUSE SI SPERAM SA LE PLACA SI CADOURILE SURPRIZA.

REVENIND LA SUBIECT AM INCERCAT SA FAC ALTFEL DE OFERTE - ZIC EU MULT MAI CONVENABILE.

IN URMA MESAJELOR PRIMITE DE LA DUMNEAVOASTRA DRAGI VIZITATORI - AM ASEZAT SI PRODUSELE INTR-O OARECARE LEGATURA CA SA FIE BINE PENTRU TOTI.

DORESC SA PRECIZEZ CATEVA ASPECTE MAI INTAI DE PREZENTAREA OFERTELOR:

1. OFERIM TRANSPORTUL GRATUIT DOAR IN CAZUL IN CARE SE ACCEPTA OFERTA NOASTRA - DACA OFERTA ESTE NEGOCIATA NU NE MAI OCUPAM DE TRANSPORT.

2. OFERIM UN CADOU SURPRIZA PENTRU FIECARE OFERTA DORITA

3. OFERIM CATE UN CADOU GRATUIT LA MARE PARTE DIN OFERTE - APARE POSTAT LANGA PRODUS

4. PENTRU OFERTELE IN CARE PRODUSELE SUNT JUCARII MAI OFERIM IARASI GRATUIT JUCARII KINDER

5. UNELE PRODUSE SUNT INCA IN GARANTIE - VA VOM SPECIFICA LA FIECARE IN PARTE

6. MAREA MAJORITATE A PRODUSELOR SUNT NOI - BA MAI MULT NICI NU AU FOST DESFACUTE DIN CUTII, DECAT ACUM PENTRU FOTOGRAFII.

7. NEGOCIEREA SAU DISCUTIA POATE FI PURTATA IN MESAJ PRIVAT, PE FORUM DIRECT. NU CONTEAZA PENTRU NOI UNDE DISCUTAM.

8. DACA VI SE PAR OFERTELE PREA EXAGERATE AVAND IN VEDERE STAREA LOR ATUNCI SA IMI ATRAGETI ATENTIA.

9. DUPA FIECARE OFERTA VANDUTA AM SA POSTEZ MASAJ IN FORUM - CA SA NU VA MAI GANDITI LA EA DEGEABA.

10. DACA NE-AM INTELES ASUPRA UNEI OFERTE LA UN ANUME PRET, NU MA MAI RAZGANDESC - AS DORI SA FITI SI DUMNEAVOASTRA DE ACEEASI PARERE CU MINE. NU VREAU SA FACEM LICITATIE ,CARE DA MAI MULT, - DEOARECE MAJORITATEA PRODUSELOR SUNT PENTRU BEBICI SI NU MI SE PARE CORECT FATA DE EI.

VA MULTUMIM DIN NOU CA SUNTETI AICI CU NOI SI NE URMARITI. EU BEBE MIC ROBERT - MAMI OANA - TATI GABI

MAMI POSTEAZA FOTO DE PROBA ASA CA SA STIM DACA FUNCTIONEAZA

MASINA DE EPOCA-
    (pe baza de acumulatori) - electrica cu telecomanda - dimensiuni(cm) 122 x 61 x 55 Sarcina maxima 30 Kg - motor 6v 25 w - accumulator 6V10AH - acumulatorul dureaza aproximativ o ora de mers continuu - ESTE IN GARANTIE - NU A FOST FOLOSIT

OFERA NOUA - 350.RON

CADOU - AXEL FROG

2. Kota - Dinozaurul interactiv de la Playskool!
    Puiul de dinozaur Kota este extrem de atent realizat, sunetele si miscarile fiind foarte aproape de cele reale.
    Un maner ascuns il ajuta pe copil sa se tina in timp ce sta calare pe el.
    Poti vorbi cu Kota iar acesta va rage cu miscari expresive din coada, cap, ochi si gura. Tine mana in fata lui si acesta o va mirosi.
    Il poti gadila pe Kota pe burtica sau sub barbie si acesta va incepe sa rada.
    Cand simti ca lui Kota ii este foame il poti hrani cu frunze (incluse) si va scoate sunete specifice.
    Kota are 4 melodii specifice aventurilor si erei preistorice si un buton de volum.

PRODUSUL ESTE IN GARANTIE-FOLOSIT DOAR O DATA PENTRU POZA - SUNT PREA MIC CA SA MA JOC CU EL.

OFERTA NOUA ESTE DE 800.RON

CADOU - TIGRUL GIGANT

Masa de infasat + cadita

OFERTA NOUA ESTE DE 100.RON

CADOU - HUSA IMPERMEABILA + TERMOMETRU

Dulap in 3 usi cu spoturi + Turnuri + Toleta cu oglinda + Pat - 160/200 - nu a fost montat AM FOTO DE PE NET CA SA VA FACETI O PARERE EXACTA DE CUM ARATA - IN FOTO DE LA MODULUL CENTRAL SE OBSERVA DOAR PLACA DIN PAL CARE SE MONTEAZA LA CAP + Modulul central cu spoturi

OFERTA NOUA ESTE DE - 1600.RON

CADOU - CADOU UN TV. DE BUCATARIE IN GARANTIE CU SUPORT + UN CEAS DE PERETE

Trusa de doctor + carucior + ceas + bebe pacient

OFERTA NOUA ESTE DE - 100.RON

SPATIUL DE JOACA + BEBE

OFERTA NOUA ESTE DE - 60 RON

Spatiu de joaca - INTERACTIV - CANTA ANIMALELE LA INSTRUMENTE CE MAI ORCHESTRA DRAGALASA

CADOU - MAIMUTELE DRAGALASE PE BAZA DE SENZOR TE SALUTA IN LIMBA LOR CAND LE TRECI PRIN FATA

CEAS DANSARET + MAIMUTA NEDUNICA

OFERTA NOUA - 50.RON

CASA DE MARCAT SI CARUCIOR DE CUMPARATURI

OFERTA NOUA ESTE DE 60.RON

Caracatita CU PUI + undita CU JUCARII + PINGUINI CU TOBOGAN

OFERTA NOUA ESTE DE - 90.RON

CADOU - SUPORT JUCARII

PARC AUTO - MASINUTE FRUMOASE, SEMNE DE CIRCULATIE,

OFERTA NOUA ESTE DE - 50.RON

COSULET SCOICA PIERRE CARDIN - ESTE NOU

OFERTA NOASTRA ESTE DE 180.RON

CADOU - ALBINUTA SI O LAMPA DE VEGHE

Aspirator nazal pettit traillion

POMPA DE SAN PRIMII PASI ELECTRICA
    POMAPA DE SAN MANUALA BABY NOVA

CADOU - TAMPOANE PENTRU SUTIEN BELLA, CUTIE SIGILATA

ROABA + CUBURI

OFERTA NOUA - 50.RON

MARSUPIUL CHICOO - SOFT AND DREAM - NOU, NOUT.

OFERTA NOUA ESTE TOT DE 100.RON - LA FEL DE NOU COSTA IN MAG. 199.RON

BANC DE SCULE

CADOU - CIOCANELUL SI CUIELE DIN LEMN

BALANSOAR PIERRE CARDIN - FOARTE UTIL

OFERTA NOUA ESTE DE - 200.RON

CADOU PATURICA IMPERMEABILA DE LA PIERRE CARDIN

TELEVIZOARE LCD IN GARANTIE PANA IN 2010

OFERTELE SUN ACELEASI DEOARECE SUNT IN MAGAZIN CU MULT MAI SCUMPE IAR NOI AVEM TOTUL LA ELE CUTIILE, GARANTIILE, CARTEA TEHNICA - TOT

LCD MYRIA 56CM - 400.RON

LCD MYRIA 82CM - 900.RON

BALANSOAR MICKEY MOUSE

OFERTA NOUA ESTE DE - 130.RON

CADOU CEAS DE PERETE

MASINUTA HERBY CU PEDALE - NEFOLOSITA

OFERTA NOUA ESTE DE - 110.RON

LEAGAN NOU - NEFOLOSIT + MINGE GIGANT DE INTERIOR + MINGE GIGANT DE EXTERIOR + CIUPERCUTA GONFLABILA

OFERTA NOUA ESTE DE - 80.RON

LAPTOP - IN LIMBA ENGLEZA - ARE FOARTE MULTE FUNCTII DISTRACTIVE

OFERTA NOUA ESTE DE - 60.RON

CARUSEL CHICOO - TE INCANTA MELODIILE, SUSURUL APEI, AL GREIERILOR..ETC.

OFERTA NOUA ESTE DE - 130.RON

CADOU - MOS CRACIUN CANTARE SI DANSARET

CARUSEL MUZICAL PENTRU CARUCIOR - INTACT A FOST SCOS DIN CUTIE ACUM PENTRU POZA
    LANT PENTRU CARUCIOR - LA FEL ESTE NOU

OFERTA NOUA ESTE DE 60.RON

CARUSEL PRIMII PASI - NOU, DESFACUT ACUM PENTRU POZA
    PATUT MAREDY CU SUPORT SPECIAL PENTRU SCHIMBAT SCUTECUL
    LAMPA DE VEGHE CU BATERII

OFERTA NOUA - 250.RON

SALTEA 101 DALMATIENI + INTERFON PRIMI PASI

OFERTA NOASTRA ESTE DE - 120.RON

TROTINETA - SPIDERMAN ESTE NOUA - FUNCTIONEAZA CE BATERII - CANTA SI SE APRIND LUMINITE

OFERTA NOASTRA ESTE DE - 80.RON

LAPTOP – IN ROMANA - HAIOS DAR IN ACELASI TIMP NOU - NU A FOST DESPACHETAT
    PIANUL INTERACTIV-DISTRACTIV - A FOST OPRIT PENTRU CINEVA DAR S-A RAZGANDIT SI A LUAT ALTCEVA

OFERTA NOASTRA ESTE DE 120.RON

MASUTA - PREMERGATOR MULTIFUNCTIONAL, ESTE NOUA-NEFOLOSITA AM DESPACHETAT-O ACUM PENTRU POZA RACUL CARE RADE SI VIBREAZA HAIOS

OFERTA NOASTRA ESTE DE - 120.RON

BIROU EDUCATIV - DISTRACTIV
    NU A FOST FOLOSIT BEBELE ESTE PREA MIC

OFERTA NOASTRA ESTE DE 250.RON

ORGA - PIANINA - PREVAZUTA CU 32 DE CLAPE - ESTE DESTUL DE COMPLEXA PENTRU UN COPILUT PESTE 2 ANI - ESTE NEFOLOSITA

OFERTA NOASTRA ESTE DE - 100.RON

TRAPEZ CU JUCARII - PENTRU BEBE JUCAUSI - ESTE SIGILAT - AM CUMPARAT INTR-O SAPTAMANA VREO TREI TIPURI SI PE UNELE LE-AM TINUT ASA CA SI ACESTA IN CUTIE.

OFERTA NOASTRA ESTE DE - 70.RON

CALUT DE TRAS + BROASCA TESTOASA CU ACTIVITATI LOGICE - AMBELE SUN NOI

OFERTA NOASTRA ESTE DE - 50.RON

CADOU - MELCUL DIN LEMN

MULTUMIM CA ATI AJUNS AICI - SPERAM CA V-AU PLACUT OFERTELE - SI PRODUSELE NOI.
    CE MAI AM SI NU AM ARATAT INCA NU ESTE CONVINSA MAMA DACA SA LE VANDA SAU NU - MAI VEDEM.

ASTEPTAM PARERI - MESAJE - PROPUNERI

VA PUPACESTE CU DRAG - BEBE ROBERT

Moderator Floricica Avansata ana_micu83's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2008
    Postari in forum
    2.189
    Salutare, pe mine ma intereseaza aspiratorul nazal.As vrea sa stiu insa cat timp pot folosi capetele de silicon, daca imi pot procura si altele (si de unde?)sau daca s-ar putea dezinfecta intr-un fel (de ex sol de la Chicco).

Multumesc anticipat!

Guest
    Oana ti-am lasat mesaj pe messenger

Floricica Nou Venita dteodorescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.01.2009
    Postari in forum
    175
    """"MASUTA - PREMERGATOR MULTIFUNCTIONAL, ESTE NOUA-NEFOLOSITA AM DESPACHETAT-O ACUM PENTRU POZA RACUL CARE RADE SI VIBREAZA HAIOS

OFERTA NOASTRA ESTE DE - 120.RON"""""

.......ca tot ai zis sa-ti atragem atentia
    Premergatorul multifunctional, tot NOU, este la 59.90 lei
    Deci oferta ta este dubla

Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    domnule sau doamna dteodorescu cu scuzele de rigoare - daca dumneata poti comanda masuta cu 59.90 cu tot cu taxe este foarte bine dar eu tin totusi sa va arat si magazinul de unde am cumparat-o si cat am dat pe ea.

Cauta in site: ChicBebe
    Simba Baby - Jucarie educativa 4 in 1

Produs disponibil
    Cod: 4011841

110.00 RON (TVA inclus)

VA MULTUMESC CA MI-ATI ATRAS ATENTIA - SI ESTE TEAPA MEA CA AM DAT ATAT PE JUCARIE - DAR SA STITI CA NU LAS DIN PRETUL ALTOR PRODUSE LA FEL DE NOI SI POATE MAI SCUMPE - SI FAC MISMASURI CU ACEASTA

MAI MULT DECAT ATAT - V-AS RUGA SA FITI PUTIN MAI CORECT CAND PRECIZATI CA OFERTA MEA ESTE DUBLA PENTRU CA, RACUL DE LA RCO.TOYS ESTE LA FEL DE NOU SI INTERACTIV - EL NU VINE CA BONUS, NICI ACOLO DE UNDE IL COMANDATI CU 59.90. (ALTELE SUNT CADOURILE PE CARE LE OFER LA ACEASTA COMANDA)

IMI CER SCUZE ATAT FATA DE DVS. DACA V-AM JIGNIT CU CEVA DAR SI IN FATA CELEOLALTI VIZITATORI - AM SA REFAC OFERTA SAU AM SA O SCOT DEFINITIV - CE SA-I FACI O MAI TII SI SIGILATA SI O IEI SI MAI SCUMPA DECAT IN ALTA PARTE ASTA ESTE - TZEAPA MEA.

Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    CAPETELE DE SILICON SUNT NOI - 2 BUC.
    NOI AM FOLOSIT DE CATEVA ORI PE CELELALTE DOUA DUPA CARE AM CUMPARAT BATISTA BEBELUSULUI CA BEBELE MEU ERA INEBUNIT DUPA ASPIRATORUL DIN CASA SI CHIAR II PLACEA
    SE DEZINFECTEAZA CU APA SI SPIRT SAU SOL. CHICCO - NU STIU DACA SE POTRIVESC ALTELE DEOARECE NOI SI ACUM AVEM CELE DOUA CAPETE DOAR CA LE PASTRAM - MI SE PARE MAI IGIENIC - MAI MULT CA CELE DOUA NOI AU STAT SEPARAT INTR-UN RECIPIENT SPECIAL DIN CUTIUTA

EL ESTE FOARTE HAIOS SI INDAMANOS SI MELODIILE 12 LA NR. SUNT LINISTITOARE
    DACA VA HOTARATI SA-MI TRIMITETI MESAJ
    O ZI BUNA IN CONTINUARE

Floricica Nou Venita ancune's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.06.2009
    Postari in forum
    226
    V-am trimis si eu un mesaj in legatura cu marsupiul chicco.Ma intereseaza, as vrea sa il cumpar, cum va dau datele mele?

Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    SUNT ON LINE - robert10_11_2007@yahoo.com
    trimiteti acolo

Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    LAPTOP – IN ROMANA + PIANUL INTERACTIV

OFERTA Nu mai este valabila - a plecat in constanta - 100.ron

Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    CALUT DE TRAS + BROASCA TESTOASA CU ACTIVITATI LOGICE - AMBELE SUNT NOI

OFERTA NOASTRA ESTE DE - 50.RON - RETINUTA PANA PE 5 AUGUST

CADOU MELCUL DIN LEMN

Guest
    Multumesc mult, trimitem de la o domnisoara ochioasa pupici pentru un bebe dulce.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari