Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ancacornel's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2009
    Postari in forum
    202

Idee Mamici am nevoie de ideii.ajutati-ma!!!!!!!!

Dragele mele,se apropie ziua sotului meu si as vrea sa-i daruiesc impreuna cu puiutul nostru ceva personalizat.la fel vrem si noi sa-l asteptam de la serviciu imbracati cu tricouri personalizate.am nevoie de idei pt mesajul de pe tricoul baietelului nostru...ce mesaje au puiutii vostri pe body-uri,tricouri pt taticii lor?va multumesc

Floricica Avansata mamideveve's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.09.2009
    Postari in forum
    1.450
    Anul trecut de ziua sotului i-am daruit un tricou pe care am pus o poza cu mine si cu Ana cu textul "La multi ani tati!Te iubim!" iar intr-un colt varsta lui ...sa gasesc poza si iti trimit.Iar anul acesta de Florii pentru ca il cheama Florin... a fost plecat si cand a sunat ca e in apropiere am stins lumina i-am deschis usa si l-a intimpinat fata cantandu-i la multi ani cu o prajitura cu lumanare in ea.A fost a doua oara de la nasterea Anei cand am vazut lacrimi in ochii sotului meu.
    Iata si poza ce a personalizat tricoul http://www.flickr.com/photos/18195345@N02/4582334268/
    Modificata de mamideveve; 05.05.2010 la 22:00:59.

Floricica Nou Venita ancacornel's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2009
    Postari in forum
    202
    Foarte frumos-multumesc pt idei.va pupam

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari