Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ancacornel's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2009
    Postari in forum
    202

Mamici ajutati-ma!!

Dragi mamici-cer ajutorul mamicilor care locuiesc in Bucuresti in special cele din sectorul 1...am mare nevoie de ajutorul unei mame care ar putea merge la Universitatea SNSPA din sect.1 , strada Povernei nr 6-sa.mi ridice diploma de licenta-toate actele necesare i le trimit pin Curier Rapid,Am mare nevoie de diploma iar cu un copil mic mi.e cam greu sa vin pana la Bucurest,eu locuind in Piatra Neamt.Ofer celei care isi "pierde"o zi cu mine suma de 100lei!!!!!
    Va astept!

Floricica Debutanta bubuveselie's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.01.2010
    Postari in forum
    1.160
    Dar esti sigura ca i se vor sa actele altei persoane? Eu lucrez la universitatea din Galati si la noi nu se dau actele nimanui decat titularului, doar cu procura prin notariat si aprobarea rectorului se dau altcuiva...

Floricica Avansata kim80's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.11.2009
    Postari in forum
    1.877
    Asta voiam sa zic si eu, am avut aceeasi problema si trebuie sa faci o procura prin notar iar pt a face aceasta procura iti trebuie copia de la buletinul persoanei care va ridica diploma. Apoi cu aceasta procura poate sa-ti ia diploma. Dar cine vrea sa te ajute poate sa-ti trimita o copie de la buletin scanata pe mail sau prin fax si se poate rezolva, eu nu sunt din Bucuresti ca altfel te ajutam cu placere...si noi abia am gasit pe cineva sa ne ridice diploma ca aveau program doar pana la pranz cand toata lumea e la serviciu. Multa bafta.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari