Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita alessika's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.10.2009
    Postari in forum
    149

Mamica insarcinata in 7 luni care nu avea ce sa manance a nascut

MAMICA CARE ERA INSARCINATA IN 7 LUNI A NASCUT O FETITA DE 3 KG SI ARE NEVOIE DE HAINUTE PT CEA MICA SI DE UN CARUCIOR URGENT O CULCA PE CEA MICA INTR-O ALBIUTA :((PT MAI MULTE DETALII DESPRE EA DATI CLIK PE LINK https://www.copilul.ro/forum/cafenea...nca-49387.html

Floricica Nou Venita mayta1605's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2012
    Postari in forum
    134
    Alessika, tu ii ajuti pe acesti oameni, pe aceasta mamica si copilasii ei?

Membru inregistrat la
    23.10.2009
    Postari in forum
    149
    da eu ii ajut asa ati cunoscut-o prin intermediul meu am vb pe mess

Floricica Nou Venita mayta1605's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2012
    Postari in forum
    134
    a primit hainute si carucior.....insa bietii copii, mie imi pare foarte rau pentru acesti copilasi, personal i-am cunoscut si sunt tare dragalasi, insa conditiile de acolo......................sunt f f f greu de imaginat si "digerat", insa singurii vinovati consider ca sunt parintii. este doar parerea mea, insa din cauza acestor parinti, amaratii de copii vor avea, poate, o soarta trista si fara prea multe oportunitati sa fie mai bine decat in prezent...................

Membru inregistrat la
    23.10.2009
    Postari in forum
    149
    stiu mi-a si zis si mie imi pare rau de cei mici eu chiar am prins drag de cea mica si as fi vrut sa o infiez dar nu vrea treaba ei nu am ce sa ii fac o sa creasca si cea mica ca cel mare dezbracati jegosi si muciosi offf....ce viata eu i-am zis sa mi-o lase mie sa o cresc si o vede de cate ori vrea ea dar nu vrea decizia i apartine

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari