Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta laurap2010's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.03.2010
    Postari in forum
    843

loc de munca de acasa?cine nu viseaza la asta?Eu va pot ajuta!

Vrei sa faci bani dar nu-ti place sa umbli la interviuri si sa dai de sefi uraciosi? Vrei sa fii liber in graficul de munca, dar sa ai un salariu stabil si bun? Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri...Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-1000$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult. Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line...restul, depinde doar de tine si de cat de multa staruinta iti dai. Lucrul e mai mult legat cu casuta de e-mail. Pentru informatii suplimentare, trimite-ti un e-mail cu subiectul "Loc de munca" pe adresa de e-mail laurapetrean30@yahoo.com.

Floricica Novice gulina's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.07.2006
    Postari in forum
    404
    imi poti da mai multe detali? adresa mea de mail este maican_ana75@yahoo.com

Membru inregistrat la
    09.03.2010
    Postari in forum
    843
    nu ezitati , daca tot stati acasa nu aveti nimic de pierdut:)

Floricica Debutanta alebia's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.02.2009
    Postari in forum
    859
    Vreau si eu detalii a.bia21@yahoo.com

Floricica Nou Venita olofamily's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.03.2009
    Postari in forum
    296
    doresc si eu informatii: dia_cj2005@yahoo.com
    multumesc

Membru inregistrat la
    09.03.2010
    Postari in forum
    843
    am trimis mail la toata lumea:)

Floricica Novice conejito's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    terminati cu panarama si cu ofertele voastre de munca....dak vreti de munca fetelor mergeti si faceti bani cinstit nu asa chiar nu mai vrem astfel de anunturi

Floricica Debutanta ema_mami_printese's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.09.2006
    Postari in forum
    810
    FETELOR,IMI PARE RAU,CITITI SI CAUTATI PE GOOGLE,DESPRE ACESTE FIRME FANTOMA SUNT SCAM,NU E RECOMANDABIL SA VA ALATURATI LOR!!

Uitati-va la acest forum unde au scris persoane inselate:
    A.W.Surveys

Floricica Avansata arianna73's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    1.393
    fetelor bani de sta si clikuit pe site nu va da nimeni

Floricica Novice conejito's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    hai mai laurap2010 sari in apararea ta ca nici pe celalalt topic bianca sau cum o chema nu a mai dat nici un semn de viata sa zica ceva sa se apere,mie nu imi plac pers ascunse ipocrite,farsante,zi ceve,nu stiu,dak nu nu incerca sa mai faci nimic..........

Membru inregistrat la
    09.03.2010
    Postari in forum
    843
    cred ca e dreptul fiecaruia sa aleaga daca vrea sau nu sa faca acest lucru.Si eu vreau doar sa incerc.Inca nu am ajuns la cei 75$, dar nu pierd nimic daca incerc.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari