Ultimele discutii din forum
    mada_lyna
    Guest
    Antonioroby75 .......antonioroby75...minte vis-a-vis de calitatea produselor
    Modificata de mada_lyna; 27.04.2011 la 12:44:38.

Floricica Debutanta antonioroby75's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    627

Amenintator Am promis ca returnez colosala suma

Ai exagerat despre adidasii la 19 lei pe care i-am dat. Culoarea nu a fost in interior niciodata alba ci e bej, nu i-am spalat pe talpa caci nu s-a pasit cu ei, daca erau de vinilin cum spui si ar fi fost purtati ar fi fost cat de putin juliti. In afara faptului ca spui ca sunt crapati sub limba, deci intr-un loc unde nici macar nu se vede, eu stiu ca adidasii sunt in stare perfecta. Chiar nu m-am gandit sa ii caut sub limba... Probabil doar sub limba fabricantul o fi pus musama care a crapat in decursul anului cat nu i-a purtat ca erau mici. Nu am precizat ca sunt din piele ci am scris doar ca sunt Adidas Action, Vera pele exact asa scrie pe ei, provenienta Italia, incaltati o singura data in carut pana la vaccin (inca nu mergea in picioare), am dat cu copy-paste descrierea mea. Se vad clar in poza ca arata foarte bine. Nu au nici macar o zgarietura cat de mica. Trimisesem si cadou din suflet...
    Edith: Am returnat banii. Cica nu au ajuns nici dupa 6 saptamani iar adidasii in loc sa ii returneze, „i-a aruncat”. Eu mai trimit inca o data banii cu toate ca nu imi voi recupera adidasii. Am zeci de clienti multumiti si doar ea a fost nemultumita...
    Imagini atasate
    Modificata de antonioroby75; 29.05.2011 la 18:57:14.

Floricica Nou Venita StefaniaRaluca's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.04.2011
    Postari in forum
    25
    anca_c, Bucuresti - Ne-am inteles la pret pentru carusel de mai bine de 3 saptamani, dar nu a mai sosit si invoca probleme cu Posta Romana din cauza aglomerarii inainte de PASTE (Si cireasa de pe tort e ca mai vb si urat si face pe victima).
    Modificata de StefaniaRaluca; 26.04.2011 la 15:52:41.

Floricica Novice bmel's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.07.2009
    Postari in forum
    460
    fetelor, sa scrieti cu bold numele si id-ul persoanelor cu probleme, asa apar imediat cand le introduci pe google, e mai usor pt toate mamicile la verificare.

Floricica Nou Venita anna_c's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.10.2009
    Postari in forum
    125
    draga mea, asta este adevarul. asa si eu as putea spune ca a ajuns coletul la tine si ca nu l-ai ridicat. eu nu fac pe victima, nu am motive

Floricica Nou Venita anna_c's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.10.2009
    Postari in forum
    125
    Citat Postat de StefaniaRaluca Vezi mesajul
    anca_c, Bucuresti - Ne-am inteles la pret pentru carusel de mai bine de 3 saptamani, dar nu a mai sosit si invoca probleme cu Posta Romana din cauza aglomerarii inainte de PASTE (Si cireasa de pe tort e ca mai vb si urat si face pe victima).

draga mea, asta este adevarul. asa si eu as putea spune ca a ajuns coletul la tine si ca nu l-ai ridicat. eu nu fac pe victima, nu am motive

Floricica Debutanta andreea99's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.02.2010
    Postari in forum
    763
    Bolovan Mariana din Craiova,id mess chelie_dorina
    am sunat la posta pt ca nu raspundea deloc pe mess si mi s-a spus ca are o gramada de colete acolo...nu l-a ridicat,a venit retur si m-a costat 20 de lei si timp pierdut !
    se pare ca are o pasiune pt a face astfel de tepe!
    o mare nerusinata !

Floricica Nou Venita famouskids's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.04.2011
    Postari in forum
    82
    Care parte din "Doar LISTA" nu a fost destul de clara???!!!

Citat Postat de sabineta Vezi mesajul
    Deschid acest topic pentru a putea modifica si adauga la lista mea, "clientele" voastre. Intentia mea este de a face o mica baza de date cu mamicile neserioase care isi desfasoara "activitatea" in comunitatile de parinti.
    Va rog sa va limitati la a adauga persoane (adresa mail, nume, localitate) care au comandat si apoi nu au mai ridicat pachetul de la posta sau nu au mai pus banii in cont.
    NU ma intereseaza scamele, fermoarele descusute si alte 'pareri' de acest gen.
    Am rugamintea sa nu va lansati in dispute! Daca simtiti nevoia, folositi alt topic.
    Va multumesc anticipat!

Floricica Debutanta andreea99's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.02.2010
    Postari in forum
    763
    alessia maria (numele de pe picasa) id scumpik_lumy4u comanda produse din Uk ,iar apoi nu le mai ridica!
    Suntem 3 tepuite de ea,care facem comenzi UK.

Floricica Avansata dulapiorulandrei's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2010
    Postari in forum
    1.280
    Atentie mamici este o doamna pe picassa Daragiu Anca pe numele ei care comanda haine le confirma si este de acord cu trimiterea coletului aseara si astazi renunta la hainutele rezervate si trimise ..........Adresa ei pe picassa este anca_anca anca_anca. Mamico nu este frumos ce faci nu pun problema de cei 7 ron pe care i-am pierdut eu trimitand si anuland trimiterea coletului tau dar si tu vinzi haine si gestul tau sper sa ti se intoarca intr-o zi

ID "doamnei "bratilove_a .Adresa pe care o da este POST RESTANT OP 6 ,Bucuresti ,sector 4

Floricica Novice m1adutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.02.2009
    Postari in forum
    574
    ANDRUTZA Turel din Ramnicu Valcea!!i-am depus banii de 2 saptamani in cont si nu am primit nici un colet!rusineeeeeeeeeeeee

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari