Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice blondeana24's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.11.2008
    Postari in forum
    371
    PLAIASU DANIELA ID MESS CORNOIU DANA. intra rapid, comanda niste hainute...ma pune sa fac coletu , sa l pregatesc ...culmea cere si datle pt plata pe card, ii dau si nr de tel pt confirmare .a doua zi nik, nu suna ,vb cu ea din nou si se scuza ca a uitat sa ia hartia cu datele ...ok.astept si iar astept.....pana cand i am trimis un mesaj off line si nici macar la acesta nu se sinchiseste sa raspunda...drept consecinta am decis sa o trec si eu pe lista neagra sa nu mai pateasca nimeni ca mine
    com . Chiajna Str. Eroului Nr. 51
    Jud. Ilfov

Floricica Avansata anacristea's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    Citat Postat de blondeana24 Vezi mesajul
    PLAIASU DANIELA ID MESS CORNOIU DANA. intra rapid, comanda niste hainute...ma pune sa fac coletu , sa l pregatesc ...culmea cere si datle pt plata pe card, ii dau si nr de tel pt confirmare .a doua zi nik, nu suna ,vb cu ea din nou si se scuza ca a uitat sa ia hartia cu datele ...ok.astept si iar astept.....pana cand i am trimis un mesaj off line si nici macar la acesta nu se sinchiseste sa raspunda...drept consecinta am decis sa o trec si eu pe lista neagra sa nu mai pateasca nimeni ca mine
    com . Chiajna Str. Eroului Nr. 51
    Jud. Ilfov
    buna
    stiu ca nu ar trebui sa intram la discutii aici, dar intervin totusi, dana cornoiu mi-a fost clienta cat timp eram in tara ,i-am predat personal de cateva ori in Bucuresti colete si e o persoana civilizata si corecta. s-ar putea sa fie o neantelegere, sau sa fi intervenit ceva. Scuze de interventia de musca-n lapte...

Floricica Nou Venita jucarii's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.02.2010
    Postari in forum
    179
    Si eu am colaborat excelent cu doamna in discutie! Cred,totusi,ca lista neagra se refera mai ales la persoane care au comandat si nu au ridicat coletele sau nu au platit ulterior pentru un colet deja primit si situatii de genul acesta. Faptul ca cineva face o comanda si apoi renunta la ea sau se eschiveaza intr-un fel sau altul nu cred ca tine de lista neagra.Cel prejudiciat are de suferit doar ca tine nevandute anumite produse,pentru o perioada de timp,nu are totusi pierderi financiare,drumuri facute la posta,stat la cozi cu pruncul in brate samd!

Floricica Debutanta anamaria_ratiu's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.11.2008
    Postari in forum
    665
    Buna,

Trebuie sa va spun ca si eu i-am trimis Danei colete simple fara ramburs si ea mi-a depus banii ulterior , fara nici un fel de problema, chiar este o persoana de incredere.

Floricica Novice blondeana24's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.11.2008
    Postari in forum
    371
    asa am crezut si eu la inceput(nu contest buna calitate de om a persoanei)...........am asteptat insa o saptamana ,in speranta ca da un semn de viata.,repet avea nr meu de tel si in caz de se intampla ceva putea da macar un sms.sau sa raspunda pe mess .............in fine,aveti dreptate.pb era daca si puneam coletul ,banii de posta,stat cu copilul la cozi samd.
    imi cer scuze daca am fost FOARTE off topic...
    o zi frumoasa si multi clienti seriosi:)

Floricica Novice pomemeca's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    357
    GABRIELA TARJOC, DIN TIMISOARA
    ID DE Mess: gabryela_trj

nu ridica coletele

Floricica Debutanta bebemic81's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2009
    Postari in forum
    925
    Gaicu Anca, Craiova, t3iUb3sCLuCh1aN@yahoo.com. A plecat la banca acum vreo luna si jumatate si inca n-a ajuns ... pentru 13 lei. Coletul bineinteles l-a ridicat, probabil era mai aproape posta decat banca. No comment :(

Floricica Avansata anacristea's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    Am si eu o nedumerire...dam aici nume de persoane care au inselat intr-o parte si alta si cu toate astea mai au pe acest site cel putin un cont daca nu cumva multiple...in acelasi timp autoarea acestui subiect, cunoscuta de ani de zile ca persoana de incredere are contul suspendat...

Floricica Cu Vechime cristelc's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.06.2008
    Postari in forum
    6.968
    am cumparat de la Cristina Gheoghiu din Constanta, id mess Krika742006, cu 75 de lei, o rochie, o pereche de pantaloni, o pereche de pantofi din piele second. pe pantofi am dat 25 de lei in stare f buna dupa spusele ei. i-am platit in avans si nu m-am incaltat in ei in ziua respectiva. dupa ce m-am incaltat prima data cand am ajuns acasa piciorul imi era negru am contactat-o si i-am zis ca vreau sa ii returnez ca din punctul meu de vedere acesta este in defect si ea imi raspunde....
    Gheorghiu Cristina (29.03.2011 19:19:48): nu vreau sa te superi pe mine dar asta este marele risc de pe net si eu am luat multe tepe!!!!!!
    asa ca nu i-a pasat si nu a mai vrut produsul inapoi...f frumos draga...la mai multe vanzari din aceastea si la clienti la fel de multumiti care cu siguranta te vor cauta si data viitoare
    cristina_gheorghiu@ymail.com
    pe picassa are album aici https://picasaweb.google.com/mamideioana

Floricica Avansata rose2010's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2010
    Postari in forum
    2.365
    Dumitras paula corina sat boian judetul cluj,o mare mincinoasa care rezerva si apoi trimite aceasta adresa falsa.......rusine feriti-va de ea

Floricica Debutanta CopilulMeuDrag's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.05.2008
    Postari in forum
    847
    Albu Madalina - ilfov - neridicare colet
    GABRIELA TARJOC, DIN TIMISOARA
    Modificata de catallinnaa; 07.04.2011 la 22:06:22.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari