Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice conejito's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559

lista neagra!!!!!!!!!!!!

nu stiu daca o pot numi rau facatoare cert este k OPREA ALINA IULIANA din judetul Prahova nu a ridicat coletul trimis acum 2 sapt si prin urmare mi-a ajuns azi retur,am vb cu ea zilnic pe mess spunandu-mi chiar k a fost la posta sa intrebe dak are ceva pe numele ei si imi raspundea de fiecare data k nu a venit nimic.ieri am fost la posta din orasul meu sa vad ce se intampla.au sunat la posta prahova in satul de unde este domiciliata Iuliana si mi s-a comunicat k pachetul a ajuns acolo si a stat inmagazinat 10 zile timp in care nu a venit nimeni dupa el.deci concluzia mea care ar fi....?ea mi-a spus k l-ar fi ridicat negresit k nu se complica cu o asa suma mica(32ron)doar k nu a ajuns.ce sa mai zic.....am facut niste sacrificii sa ii trimit hainutele acum tre sa fac altele sa iau returul....dak a fost rau intentionata sa fie pacatul ei,si sa se gandeasca la copilul din burta k Dumnezeu nu doarme si le vede pe toate.o zi calda tuturor si ganduri mai bine sa aveti.

Ans
    Ans este offline.
    Floricica Novice Ans's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.07.2009
    Postari in forum
    415
    Buna !As incerca sa te linistesc,insa stiu cum este sa treci printr-o astfel de situatie ...Am patit-o si eu si intr-adevar nu ne ramane decat sa aceptam faptul ca exista si rau pe lumea asta !Am propus anul trecut pe forum sa se initieze o rubrica Lista Neagra ,pentru ca mamicile sa fie la activ cu astfel de persoane...Sper ca cei ce cumpara sa inteleaga ca nu este o joaca pentru persoanele care vand hainute,lucrusoare etc.Este foarte trist sa vezi oameni fara valori morale !
    Numai bine iti doresc si bafta pe viitor !

Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    multumesc din suflet pt sustinere si incurajare,oricum o mie de vorbe un ban nu fac acum si va trebui sa ma resemnez.

Ans
    Ans este offline.
    Floricica Novice Ans's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.07.2009
    Postari in forum
    415
    Un sfat : in momentul in care primesti o comanda,intra pe google si cauta numele respectivei(ului) !In cazul in care persoana a mai facut comenzi si apare in vreo lista neagra,forum,blog ...va aparea automat in rezultatele cautarii !Eu asa fac si din fericire am reusit sa evit multe non-persoane (asa le-as numi) !Numai bine !

Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    eee fac asta de mult,ca nu este prima pers carea ii trimit ceva,nu am gasit nimic rau despre ea,dar acum ma acuza ********* cum k nu i-as fi trimis nimic da lasa k ma duc azi si iau returl de la posta si il postez pe net cu tot cu chitantele de cand am trimis coletul si o fac eu de panarama sa nu ii mai trimita nimeni nimic

Floricica Nou Venita greeneyes_18's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.05.2010
    Postari in forum
    15
    te cred ca esti suparata si ai toate motivele sa fii, doar ca singurul lucru cu care nu sunt de acord este afirmatia "dak a fost rau intentionata sa fie pacatul ei,si sa se gandeasca la copilul din burta k Dumnezeu nu doarme si le vede pe toate" Nu mi se pare corect sa faci referire la copilul ei pentru ca nu e cazul. Nu are nicio vina copilul.........sincer .... nu te supara pe mine te rog...

suna asa.....ca si cum ai dori sa se intample ceva cu copilul ei....
    scuze daca am inteles gresit
    sper sa nu te superi

Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    greeneyes fereasca D-zeu sa doresc raul unui copilas am si eu aksa unul si m-ar durea inima sa pateasca ceva,nu asta mi-a fost intentia,am facut referire la faptul k este insarcinata si se gandeste sa faca rau atata timp kt porti in pantece un suflet trebuia sa ai inima deschisa sa gandesti pozitiv sa faci lucruri bune,,,,nu sa dai tepe pe net in plus eram extrem de suparata si sunt pt k am avut incredere si m-a inselat,nu este capat de lume un retur de colet la urma urmei sunt altii care pierd milioane,dar nu era momentul pt mine sa platesc retururi.individa mi-a vb foarte urat pe messinger chiar mi-a dat de inteles k asta a vrut sa faca,m-a acuzat k eu sunt aia care nu i-am trimis coletul o sa postez pe acest topic poze cu chitantele si retururile sa nu ma mai acuze nimeni pe nedrept,inca odata precizez nu am nimic cu copilasul ei nenascut,m-ar bate D-zeu sa doresc rau unui suflet,ce am am cu ea k m-a facut sa imi pierd mintile...nu mai zic nimic o sa revin cu dovezile,,,o seara buna.

Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    P1060630..JPGacesta este chitanta emisa in momentul depunerii coletului,numai k mi s-a facut o copie a acesteia

Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    P1060636..jpgP1060633..JPGP1060635..jpgaici avezi coletul,stampila unde se poate observa initialele judetului Prahova plus ceva scris cum k a fost pastrat acolo

Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    P1060634..jpgP1060631..jpgP1060632..jpgaici este postat cartonasul verde si pe avizul copiat nu se vede foarte bine dar puteti observa pe primul numele ei Oprea iuliana si pe al2lea numele meu Canipeanu Violeta

Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    eu aici inchei am vrut sa ii demonstrez distinsei doamne OPREA ca am avut placerea de ai trimite ce a comandat numai k ea m-a acuzat k eu sunt aia care nu i-am trimis nimic,eu uite draga ''fatuco'' si dovezile clare cum k eu nu ma joc de-a vanzatoarea cu nimeni si as vrea sa vada lumea k am dreptate si nu imi bat joc de timpul si banii nimanui asa cum ai facut tu cu mine,ramai sanatoasa chiar daca posta nu a ajuns pe strada dumbenilor nr 212

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari