Ultimele discutii din forum
    sabineta
    Guest

Exclamatie JUCARII la PRET REDUS pentru ca...

...ii lipseste un pliculet de mancare (am probat-o cand am adus acest model)
    Papusa care face CACA este redusa de la 99 la 80 lei

Pe scurt, bea apa, mananca hrana solida, face pipi si caca la olita sau in pampers si plange cu lacrimi adevarate.
    Pe larg, iata toate functiile ei:
    - Mananca: Umpleti castronelul cu 12 ml de apa si amestecati continutul unui pachetel de mancare pana ce dispar cocoloasele si incepe sa se ingroase. Papusa trebuie hranita ca un bebelus adevarat, adica tinand-o culcata pe un brat si hranind-o cu cealalta mana.
    - Face pipi si caca la olita: Imediat dupa ce a fost hranita papusa trebuie sa merga la olita. - Bea apa: Se foloseste numai apa plata. Niciodata suc de fructe, lapte sau alte bauturi.
    - Isi uda scutecul
    - Plange cu lacrimi adevarate: Pentru asta trebuie sa bea un biberon intreg cu apa, deoarece numai astfel se umple rezervorul pentru lacrimi. Daca strangeti de mai multe ori bratul drept papusa incepe sa planga.
    Pachetul contine: papusa, imbracaminte, biberon, castronel cu lingurita, suzeta, olita, 3 pachetele cu mancare speciala.

--- ii lipsesc biberonul si jucaria
    Bebelusul cu mimica realista este redus de la 99 lei la 70 lei

Salutare! Sunt cel mai real bebelus pe care l-ai vazut vreodata!
    Fata mea este din silicon, astfel incat ma port exact ca un bebe adevarat. Deschid ochii si imi place sa trag cu zgomot din suzeta si biberon. Vei vedea cu ce pofta mananc dupa cum mi se misca falcutele si mi se umfla burtica. Daca imi iei biberonul inainte de a ma satura, voi plange si te voi striga cat pot eu de tare: Mammaaaaaa
    Dupa ce ma satur, adorm fericit si sforai un pic pe nas. Vei auzi cum respir cand visez si vei vedea cum mi se misca burtica. Daca ai chef sa ne jucam din nou, nu trebuie decat sa-mi dai jucaria mea preferata si imediat ma trezesc si deschid ochii, nerabdator sa merg oriunde impreuna cu tine.

---are ambalajul (cutia din carton) turtit
    Sparkling Turtle - proiector muzical, 8 constelatii, cu USB este redus de la 80 lei la 70 lei

Broscuta - proiector care creeaza o atmosfera feerica in camera copilului.
    Ora de culcare va deveni de acum o adevarata placere!
    Ofera un cer instelat pe tavan si pereti si 5 melodii linistitoare.
    Proiecteaza in 4 culori (albastru, verde, rosu si galben), individual, impreuna sau interschimbabile, dupa dorinta.
    Se opreste automat dupa 60 de minute
    Functioneaza cu 3 baterii AAA (nu sunt incluse).
    Pachetul contine si cablu USB pentru alimentare.

--- are ambalajul (cutia din carton) turtit
    Circuit 2,7 m cu sistem care propulseaza masinuta este redus de la 40 la 30 lei

--- este ultimul pe stoc
    Joc tip lego politie 3 in 1 cu 121 piese este redus de la 25 la 15 lei
    Se pot construi un laborator mobil si 2 masini

---are ambalajul (cutia din carton) turtit
    Masina cu radiocomanda (25 cm lungime, 30 km/h) este redusa de la 45 la 35 lei

--- este ultimul pe stoc si se plictiseste 
    Laptop cu 30 de activitati educative in limba spaniola este redus de la 60 la 45 lei

--- are ambalajul (cutia din carton) turtit
    Setul de papusi cu mobile este redus de la 70 la 55 lei

Contine: mama (30cm) + fetita (12cm) + accesorii (3 tinute + oglinda, poseta, ruj, oja si valiza) + mobilier (sifonier cu trei sertare, pat copil, 2 fotolii, 2 perne si lampadar)

--- mai sunt cateva pe stoc si se plictisesc 

Papusi cu accesorii se vand cate 2 bucati la 25 lei

Papusi replica Bratz se vand cate 2 bucati la 30 lei

Papusi replica Bratz cu accesorii se vand cate 2 bucati la 40 lei

Comanda minima este 30 lei, iar transportul este gratuit.
    Livrez prin posta numai dupa achitarea integrala in cont bancar.
    Livrez comenzi combinate cu produse de pe FamousKids si FamousKids TOYS
    Modificata de sabineta; 09.12.2010 la 19:48:38.

sabineta
    Guest
    Papusa care face KK s-a vandut

sabineta
    Guest
    Citat Postat de sabineta Vezi mesajul
    Papusa care face KK s-a vandut
    ---------------------------------------

sabineta
    Guest
    ================================

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari