Ultimele discutii din forum
    Guest
    Albumul este urmatorul:

JUCARII ELECTRONICE SI MUZICALE

Pentru contact,Yahoo ID: juliadahman.

In acelasi album puteti gasi multe alte jucarii interesante:puzzle,jucarii din lemn(care sunt la ora actuala cele mai apreciate si mai bine cotate jucarii,pentru ca sunt din produse naturale,cu vopsele non=toxice si sunt foarte durabile),jocuri educative pentru copii prescolari...si multe altele!Va asteptam!

Guest
    Curand postam zeci de alte jucarii electronice,stati pe-aproape! :)

juliasm
    Guest
    Am adaugat ceva noutati in album,urmeaza mai multe la noapte si maine! Trebuie sa-l ajutam pe Mos Craciun,nu?!... :)

juliasm
    Guest
    Postam noutatile acum! :)

Floricica Nou Venita stoiciudana's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.10.2009
    Postari in forum
    19
    Va pot oferi 100 ron pe vacuta,cdplayer si masinuta playscool acceptati?

juliasm
    Guest
    Da.Taxele postale sunt suportate de dvs,insa.Daca doriti sa-mi achitati in cont in avans,n-or fi mai mult de 4 lei,totusi.Putem vorbi pe mess,ID-ul meu este juliadahman.

Guest
    Anunt valabil! :)

Guest
    Categorie noua in album,in care urmeaza sa mai adaugam unele produse:

JUCARII cu tematica de CRACIUN

Pe acestea le-ati vazut?... PUZZLE SFERICE-puzzleballs Sunt in stare noua,la jumatate de pret fata de cele din comert. [foto]

Guest
    As vrea sa stiu daca mai doriti jucariile,pentru ca una din ele e solicitata si de altcineva si nu stiu cum sa procedez.Sper ca putem clarifica astazi.Multumesc! :)

Floricica Nou Venita ivanov_teodora's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2007
    Postari in forum
    17
    as dori si eu dar nu sunt in tara vin luni daca se poate sa o rezarvati daca nu mai vb cand vin eu am mai cumparat de la dumneavoastra si am mare incredere deci daca nu o cere altcineva vb luni poate vb cu prietenele si ne mai unim la un pachet ca randul trecut ivanov_teodora@yahoo.com multumesc

Guest
    Ok,vorbim de luni incolo!:)

Am postat zeci de noutati la jucarii electronice,la preturi foarte rezonabile!Ba mai mult,la cinci jucarii electronice cumparate,reducere 10%... :)

AICI PUTETI VEDEA NOUTATILE!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari