Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cip762001's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.08.2008
    Postari in forum
    2
    Am disponibila o fiola de Imunoglobulina anti hepatita B de 1ml/100 UI, intramuscular, cu care se imunizeaza copilul in prima zi de viata, in cazul in care mama este purtatoare de virus hepatic B. Este importata din Franta si este valabila pina in luna 12/2009. Eu am luat doua astfel de iinjectii predozate pt ca nu stiam ce greutate va avea coplilul. Doza este de 30 ui/ kg corp. Luca al meu a avut 3,6 kg si mi-a ajuns o injectie. Are prospect in limba romana si certificat de calitate de la compania producatoare din Franta. Pret 200 RON. Contact: 0722310341, cip762001@yahoo.com , oras Iasi.

Floricica Nou Venita cip762001's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.08.2008
    Postari in forum
    2
    Nu mai este valabil. S-a vandut.

Floricica Avansata anna13's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2008
    Postari in forum
    2.375
    Buna seara,

Sunt purtatoare a virusului hep B, am nascut si am un baietel superb de trei luni de zile. As vrea sa stiu cand se pot face primele analize care sa ne spulbere grijile ca bebe nu ar fi ok.
    El arata tare bine, are acum sapte kg si e vioi, mananca bine ( nu il alaptez din pricina virusului).
    Poate sunt mamici care se confrunta cu aceeasi problema.
    Cu multumiri,
    Ana

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari