Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita nunushica's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2010
    Postari in forum
    176

hainute si incaltaminte pt 1-2 ani.h&m,george,baby club,etc.

..................................................................................
    Modificata de nunushica; 08.07.2011 la 20:28:04.

Membru inregistrat la
    02.08.2010
    Postari in forum
    176
    ...................................................................................................................................
    Modificata de nunushica; 08.07.2011 la 20:23:09.

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    ai putea sa pui masuri si preturi? cred ca ai avea mai mult succes sunt foarte frumusele hainutele astept masurile si cat costa

Membru inregistrat la
    02.08.2010
    Postari in forum
    176
    bineinteles.imi cer scuze ca nu am avut timp.am vrut sa le pun in dupa_amiaza aceasta dar am adormit si eu langa baietelul meu.totusi pana scriu detaliile dau un link la alt site unde sunt precizate.acolo e precizata si firma,marimea.preturile nu sunt toate fixe.o sa mai postez si restul hainitelor de la 0 luni pana la un anisor.acelea sunt mai frumoase pentru ca inca nu au fost vizualizate.acestea sunt doar ce a mai ramas.multe au fost vandute.ce va intereseaza puteti vedea si la web orice alt detaliu doriti.le puteti vedea si imbracate cum arata.obisnuiesc sa le fac zeci de poze la copii.sper sa nu se supere cei de aici ca dau lunk la alt site cre se ocupa de ceva asemanator
    Modificata de nunushica; 08.07.2011 la 20:31:27.

Membru inregistrat la
    02.08.2010
    Postari in forum
    176
    nici un articol de imbarcaminte nu depaseste 10 lei.doar ghetutele si adidasii sunt mai scumpe.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari