Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta mateibogdan's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.03.2009
    Postari in forum
    749
    hainute

preturi negociabile

Membru inregistrat la
    23.03.2009
    Postari in forum
    749

Floricica Nou Venita vdan34's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.09.2008
    Postari in forum
    39
    Deci a fost super scurt concediul tau......imi pare rau de modul de livrare, mort copt tre sa iei at cd vrei tu. Din pacate asa nu prea faci treaba

Membru inregistrat la
    23.03.2009
    Postari in forum
    749
    da....din pacate nu ti-as dori
    sa ai copilul racit
    si plus de asta nu ti pare normal
    sa iei ce ai comandat?
    si sa platesti?de ce sunt eu obligata,sa raman cu hainute comandate,fara a-mi recupera banii pe ele
    nu ca iti dau tie socoteala,trebuia sa ii fac baietelului vaccinul,si nu am putut ca nu a vrut medicul sa il faca,ca avea rosu in gat...
    imi pare rau ca nu ai fost multumita....eu am facut tot ce am putut sa fie bine...ba chiar am venit sa iti aduc costumasul aproape de casa,tocmai pt ca aveai baietelul racit,si am zis sa te ajut cumva

asta da recunostiinta
    multa sanantate

Floricica Nou Venita vdan34's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.09.2008
    Postari in forum
    39
    Ba mi se pare ft normal sa iau ce am comandat, altfel nu as pierde timpul sa incurc lumea dar tb sa specifici ca potentialul client tre sa fie disponibil oricand, iti aduc aminte ca m-ai trimis mesaj vineri seara pe la 4 sa ne intalnim la 6 sa iau produsul, in conditiile in care eram singura cu bb cu febra 40, si ai argummentat clar ca sambata cel tarziu mort copt tre sa ne intalnim ca duminica pleci. Pai dc eram singura cateva zile ce se intampla???? si crede-ma ca il cumparam cu siguranta, chiar te-am intrebat dc mai ai si altceva pt marimea respectiva ca am zis ca dc tot tre sa ne intalnim at poate mai iau ceva.

Membru inregistrat la
    23.03.2009
    Postari in forum
    749
    am spus sa ne vdm,vineri,pt ca asa spusesei tu,ca imediat cum ajunge la mine,costumasul sa te anunt...iar daca erai singura,veneam si ti-l aduceam,cum de altfel am si facut...am venit la rosetti...mai ma puteam deplasa 3 statii pana pe mosilor daca erai singura....cum am venit 20,si mi-am lasat copilul de 6 luni cu mama,care trebuia sa plece,ca avea treaba,si am asteptat dupa sotul tau,care nici macar nu a putut veni unde stabilisem...a trebuit sa mai merg eu pe jos,ca dansu era cu masina,si eu eram pe jos,de...era normal
    oricum,imi pare rau...eu am vrut sa te ajut,dar se pare ca,mai rau am facut...asta este!daca din punctul tau de vedere am gresit...imi cer scuze!

iti doresc numai bine si sanatate micutului

Membru inregistrat la
    23.03.2009
    Postari in forum
    749
    valabil

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari